• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Güncel Microsoft, Yeni Xbox Series X Forza Horizon 5 Paketini Açıkladı Ön Siparişler Şimdi Başlıyor!

Tranquillo

Grafiker™️ Developer✓ Development Yetkilisi·
Konular
53
MFC Puanı
1,620
4082949-xboxseriesxforzabundle.jpg

Microsoft, Yeni Xbox Series X Forza Horizon 5 Paketini Açıkladı Ön Siparişler Şimdi Başlıyor!

Tek bir sette hem Forza Horizon 5'i (bir sürü ekstra oyun içi ürünle birlikte) hem de Xbox Series X'i edinin.
Ciddi bir Forza Horizon hayranıysanız ve hala bir Xbox Series X konsoluna ihtiyacınız varsa Xbox, 560$'a bir Xbox Series X - Forza Horizon 5 Paketi çıkarıyor.
Set, bir Xbox Series X ve kablosuz denetleyici, Hot Wheels genişletme, VIP geçiş, Araba geçiş, Karşılama paketi ve gelecekteki ikinci bir genişletme içeren Forza Horizon 5 Premium Sürümü içerir.

Ön siparişler şu anda Microsoft Store'da yayında. Paket, daha sonra Best Buy, Target ve GameStop gibi diğer perakendecilerde de satışa sunulacak.

Xbox Series X - Forza Horizon 5 Paketi (560$)

Microsoft Store'da ön sipariş verin

Hot Wheels genişlemesi 10 yeni araba içeriyor. VIP geçiş, üç özel Forza Edition arabası, Crown Flair, kozmetikler, ifadeler, oyuncu evi, çift kredili yarış ödülleri, haftalık bonus Super Wheelspins ve daha fazlasını içerir.

Araba geçişi, oyunculara genişletilmiş bir garaj sağlar ve 42 araba içerir. Karşılama paketi - sürpriz - daha da fazla araba veriyor. Oyuncular beş özel araba, bir oyuncu evi, herhangi bir Autoshow arabası ve üç Yaygın veya Nadir giyim eşyası alır.

Gelecekte ikinci bir genişleme planlanıyor, ancak henüz bir tarih açıklanmadı.

Paket şu anda ön siparişe açıldı ve bu hafta ABD, Kanada ve Asya'daki belirli ülkelerdeki müşterilere gönderilecek. Avrupa, Latin Amerika ve diğer ülkeler, paketin bu ayın sonlarında gönderildiğini görecek.

Ragnar

Emektar Üye
Konular
1,446
MFC Puanı
37,550
Konsol almak istesem xbox düşünürüm bende açıkcası

Tranquillo

Grafiker™️ Developer✓ Development Yetkilisi·
Konular
53
MFC Puanı
1,620
Oyuncunun tercihi ile ilgili aslında tâbi bıde alım gücüne bağlı 😄
Evet haklısın isteyen isteğini tercih edebilirim, maddi durumu hangisine elverişli ise alır. Benim şahsi ve geçmişten gelen Pes Tutkum olduğu için PlayStation tercih ederim ama başka oyunlar açısından xbox kullanırım.

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Evet haklısın isteyen isteğini tercih edebilirim, maddi durumu hangisine elverişli ise alır. Benim şahsi ve geçmişten gelen Pes Tutkum olduğu için PlayStation tercih ederim ama başka oyunlar açısından xbox kullanırım.
Sadece pes oynamak için de PlayStation alınır mı bilemedim,Xbox da pes var ve birçok oyun seçeneği hepsinin bir arada olduğu küçük kutuya dünyaları sığdırmışlar 😄
Xbox pazarlamacısı gibi oldum 😄bu kadar reklam yeterli diye düşünüyorum 🙃😄