• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Miralem Pjanic tribünlere hayran kaldı! "Maçı değil taraftarı izledim"

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
500x283-son-dakika-besiktas-yeni-malatyaspor-macinda-miralem-pjanic-tribunlere-hayran-kaldi-m...jpeg

Süper Lig'in 4. haftasında Beşiktaş, sahasında Yeni Malatyaspor'u 3-0'lık skorla mağlup ederek yoluna doludizgin devam etti. Siyah-beyazlıların Barcelona'dan kadrosuna kattığı Miralem Pjanic de Beşiktaş formasıyla ilk maçına Malatya karşısında çıktı. Boşnak yıldız, Batshuayi'nin attığı ilk golde nefis bir asiste imza atarak kalitesini ispatladı.

Maçın ardından konuşan Pjanic, galibiyeti ve B. Dortmund maçını yorumlarken, Beşiktaş taraftarına da ayrı bir parantez açtı.

İşte o sözler:

"Şampiyonlar Ligi başka seviye. Beşiktaş'ın bu turnuvada iyi şeyler yapması için her şeye sahip. O maç aynı olmayacaktır ama bizim takımımız bu grupta iyi şeyler yapmaya çok müsait. Yolumuz uzun, böyle götürebiliriz. Bu sene çok başarılı olacağız. Bir ara maçı bırakıp taraftarları izlemeye başladım. Ben Beşiktaş taraftarını mutlu etmek istiyorum."

MAÇ SONU PAYLAŞIM YAPTI

Yıldız isim, Yeni Malatyaspor maçının ardından resmi sosyal medya hesabından da bir paylaşım yaptı. Pjanic paylaşımında "Tanıştığımıza memnun oldum, benim adım Miralem Pjanic. Burada iz bırakmaya geldim" ifadelerini kullandı.

fotomaç

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
Seni tribünler hayran bıraktı ?