• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Herkes kendıne ıyı baksın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KaanSmoky

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
beyler ben twitchde kayıt olurken epostamı yanlış yazmışım bu yüzden pc den oturum açamıyorum youtube felan heryerden araştırdım mobilden twitch hesabımı nasıl kapatıcam?

beatles

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
300
tesekkur edıyorum bu kadar yabancı oldugumuzun farkında degılımızın hanım efendı

Uur

Konular
11
MFC Puanı
34,210
Aranıza kısa bır sure once katıldım ve bu kısa sure bıttı ayrılıyorum arkadaslar kendınıze ıyı bakım herkese ıyı formlar

Süreler biter tekrar yeniden başlar , bi sorun yada sıkıntı varsa da umarım kısa zaman da hallolur ..
Biz teşekkür ederiz , yine ve yeniden tekrardan her zaman bekleriz , kendinize iyi bakın sizde , hoş kalın ..

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
beyler ben twitchde kayıt olurken epostamı yanlış yazmışım bu yüzden pc den oturum açamıyorum youtube felan heryerden araştırdım mobilden twitch hesabımı nasıl kapatıcam?

Mobilden dediğiniz, uygulamasından mı yoksa mobil üzerindeki web girişinden mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...