• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Mustafa Kemal Atatürk'e çirkin saldırı !

Konular
296
MFC Puanı
10,100

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk heykelinin kaidesi üzerine çıkan M.M, satırla heykele zarar verdi.

Meydanda bulunan askerler tarafından fark edilerek etkisiz hale getirilen zanlı, olay yerine giden polis ekiplerine teslim edildi.

Gözaltına alınan zanlı, İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Konular
14
MFC Puanı
170
arkadas sevmeyene saygım var gerçekten sevmeyebilirsin ama sevenlere hakaret değilmi bu ya ne mal ca bişey .

Patron

MFC Üyesi
Konular
44
MFC Puanı
10
da9c1627-b885-4bde-94c1-5d0ffc2c2491.jpg

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Yapılan şeyi doğru bulmasam ve Atatürk sevdiğim bir lider olsa da, gösteri ve eylem özgürlüğüne saygı duyuyorum. Heykeller konusundaki batıdaki özgürlüklerin Türkiye'ye de gelmesini isterim. :smile:

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180
Bu ve bu zihniyettekilerin beyin yetmezliği yasadıgını düşünüyorum.
Ne akla hizmet yani anlamadım.
Zoruna giden varsa defolsun gitsin ;)
Saçma salak yorumlarınıda kendilerine saklasınlar bir zahmet birde Atatürkü seviyorum ayakları yaparlar bi s**** yaa :D

Patron

MFC Üyesi
Konular
44
MFC Puanı
10
Ne güzel bir sevgi gözlerim yaşardı :D , insan sevdiğine laf bile söyletmez benim bildiğim :)