• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Nasıl Bir Kafa Yapısı Bu .....!!! [15 Temmuz MİT Efsaneleri]

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830

Prof. Dr. Mazhar Bağlı - 15 Temmuzda İnsanlar uçağa kafa attı

15 Temmuz 2016 yılında FETÖ'nün kalkıştığı darbe girişiminde sokağa çıkan insanlarla ilgili skandal sözler dile getirildi. Habertürk Gündem programına katılan Konya Karatay Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Mazhar Bağlı, "FETÖ terör örgütü darbeye kalkıştığı zaman Türkiye Cumhuriyeti tarihinde toplum hakikaten hiç kimsenin tahmin edemeyeceği ve ön göremeyeceği kahramanlık destanı yazarak inanılmaz bir başarı elde etti. İnsanlar 11. kattaki apartmanın üzerine çıkararak alçaktan uçan uçağa kafa atarak şehit oldular" dedi.

Uçuk -Kaçık Prof.Dr.Mazhar BAĞLI
odatv_image_86__43e4b95aecd841.jpg

Kaynak :
Kod:
https://www.odatv4.com/guncel/televizyon-programinda-15-temmuz-anlatimi-insanlar-ucaga-kafa-atti-244428

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
TRWE_2012 Yorumu :

Palavra atacaksan bari mantıklı sallayacaksın.11.kat'tan sen bilmem kaç ci kuvvetinde jet hızında uçan bir F-16 Uçağına ;

1.Atlayamazsın...
2.Bırak F-16'ya kafa atmayı , uçağın azami bir metre yakında, sürtünme kuvvetinden oluşan türbinlans duvarını geçemezsin...

Utanmasalar, işi evliyalara bağlayacaklar....!!!
:x

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
İnternetteki haber portal ve forumları şöyle bir taradım.İlginç yorumlar da var.Benim en çok hoşuma giden ve gülme krizine sokan yorum şu...

"Meğer içimizde Terminatörler varmış da bizim haberimiz yokmuş....!!! Vay anasını.....!!!"

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Bundan beş-altı sene önce idi.Bir Ağustos akşamı, teras'ta (bizim halk söyleyişi ile (Manav Türk'ü) "Sayban" da) televizyon izliyordum.ATV'de (yandaş havuz medya TV'si) birisi çıktı (Düzce AKP İl Başkanı yada Düzce Milletvekili, tam hatırlamıyorum) aynen şöyle dedi.

"Allah'ın "ZATİ" ve "SUBİTİ" sıfatlarını üzerinde toplayan tek lider, "Recep Tayyip ERDOĞAN'dır" dedi, benim ağızım açık kaldı.Yuh dedim nasıl bir kafa yapısı bu.Herif dinden çıktı haberi yok.... diye kendi kendime konuşmuştum......

Şimdi bu ikinci olay....

Allah (c.c) bunlara akıl-fikir versin....!!!