Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ne güzel plan

ByOnur58

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    7 Ocak 2015
  • Mesajlar
    2,113
  • MFC Puanı
    10
  • MFC Seviyesi

"Savunma olabildiğince agresif olacak. Topu kapana kadar müthiş bir pres, kaptıktan sonra bir salise bile kaybetmeden toplu hücum"

Fenerbahçe'nin yeni hocası Vitor Pereira, "Net bir oyun fikrim, görüşüm var. Savunmada agresif, topu kapana kadar müthiş bir pres ve kapınca çok hızlı hücum" dedi. Portekizli teknik adamın oyuncularıyla yaptığı görüşme basına da aktarıldı. Pereira'nın ifadeleriyle yeni Fenerbahçe şöyle olacak: - Savunmada çok agresif bir takım oluşturacağız. Toplu savunma, bütün takımın aynı anda yüksek şiddetli presle savunma yapması bizim vazgeçilmezimiz. Topu kapana kadar büyük bir şiddetle baskı yapacağız. - Topu kaptırdığımızda çok hızlı reaksiyon göstereceğiz. Topun olduğu yere baskı yapacağız. Topu kaptığımız andan itibaren çok hızlı ve kalabalık olarak hücuma çıkacağız. Saliselik zaman kaybı bile olmayacak.

Çok az zaman kaldı
Pereira, Şampiyonlar Ligi elemelerinde yapacakları maçlara az kaldığını ekledi, izinli futbolcuların takımı katılmasıyla oyun karakterini ve taktik anlayışlarını daha iyi ortaya koyabileceklerinin altını çizdi. BU arada Kanarya, dün yaptığı idmanla hazırlıklarını sürdürdü. Pereira'nın özellikle genç futbolcularla yakından ilgilenmesi dikkatlerden kaçmadı.
 
Üst Alt