• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Ne Olacak Bu Sonumuz. ?

Konular
158
MFC Puanı
520
Yine elimde kalem, yine beynimde fırtınalar… Yine o kahrolası derin sessizlik, soğuk bir fırtına gibi; yalnızlığımı yüzüme vuran, vurdukça içimi yakan. Puslu gözlerimi sulandırıp, yağmur damlaları gibi akıttıkça gözyaşlarımı o soluk bedenimin kıyılarından, yere düşen her damla kalbime saplanan kahpe kurşunlar misali canımı yakıyor…

Lanet ediyorum yaşadığıma… Kalabalıklar ortasındaki zalim yalnızlığı tenha, kimsesiz bir köşe başındaki sessiz çığlıklarla birleştirip, ebedileştirmek geçiyor aklımdan. Islak, soğuk bir kaldırım taşında derin, sessiz, karanlık ve sonsuz bir uykuda görebiliyorum ancak acılarımın dindiğini. Hayat denen bu acımasız oyunda ayakta kalan son kalemi de yerle bir edip, kara toprağın şefkat dolu kucağına uzanıp büsbütün bir boşluğa kavuşmayı yeğliyor yüreğim…

Düşünüyorum, düşündükçe deliriyorum… Delirdikçe bir bir, hece hece işliyorum kara lekeleri beyaz sayfanın üzerine… Yazdıkça resmi çıkıyor dostun, düşmanın, aşkın, nefretin… Ateş gibi yanarken tenim, zamanla erirken bedenim anlamı kalmıyor artık bildiğim doğruların. Hiç kimsenin gözleri gülmüyor gözlerime, hiçbir şey benzemiyor kaybettiğim gençliğe... Geçirdiğim senelerin anlamını ararken yaklaşıyorum çıldırmanın eşiğine. Dalıp gittiğim gözler, yuttuğum zehir sözler, yalan dolan gülüşler… Ve yine çıldırırcasına haykırıyorum, “ Hani neye bedeller? “

Çaresizlik öğretiyor bana hayata umursamaz bir gözle bakmayı. Bir yalan dünya kuruyorum kendime. Duyma, görme, hissetme… Olabildiğine kandırıyorum kendimi. Sahte, her şey sahte… Sonuna varamadığım satırlar, akıp giden yaşlar ve acımasız bakışlar yıpratıyor yüreğimi. Ezildikçe eziliyor, tükendikçe tükeniyorum… Yoruldum, kaldıramıyorum. Geldi mi benim sonum? -TzcN

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110
Konuda ana tema yok..
Verilmek istenen mesaj net değil...
Kelimeler anlam temasından kopuk ahenk ile dizilmiş...
Deneme bile olsa giriş.gelişme ve sonuç yinede kendi ahenginde sunulmalıdır...

Kalem çalışmalarında başarılar dilerim..