• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

NFT'ler veya Kripto ile Kazanmak İçin En İyi Oyunlar

volakomanokana

MFC Üyesi
Üyelik Tarihi
17 Şub 2023
Konular
29
Mesajlar
32
MFC Puanı
0
Kazanmak için oyna oyunları (P2E), geleneksel video oyunlarının yapmadığını yapar - oyuncuları oyunda harcadıkları zaman ve çaba için ödüllendirir. Sonuçta, oyuncular sadece katılarak ve diğer oyuncular için etkileşim sağlayarak oyun içeriği oluştururlar.
Ve birçok oyun "oyna ve kazan" ifadesine veya "web3" terimine geçiş yapmış olsa da, fikir aynı kalıyor - oyun öğelerine NFT olarak sahip olma ve bir şekilde oynarken kazanma yeteneği. Bazen bu iki şey aynıdır. Bazen değil.
Ancak aynı olan, her P2E oyununun, oyunculara oyun içi etkinlikleri için ödüllendirilmeleri için bir yol sunmasıdır. Bazı P2E oyunları ilk yatırım gerektirirken, diğerleri oynamak ücretsizdir. Ancak ilgi alanınız ne olursa olsun, blockchain oyunları dünyasında onu kapsayacak bir şeyler var. Pek çok oyun hala geliştirme aşamasında olsa da, bunlar basit web oyunlarından mobil oyunlara, FPS'ye, galaksiyi kapsayan strateji oyunlarına, MMO'lara ve daha fazlasına kadar uzanıyor! Hepsini takip etmek zor bir iş olabilir ve bu yüzden yardım etmek için buradayız!
Aşağıda birkaç öneri ve aynı temel bilgileri içeren (sürekli büyüyen ve sürekli güncellenen) web3 özellikli oyunlar listemizin yanı sıra makalelerimize ve oyun kılavuzlarımıza bağlantılar bulunmaktadır!
Sandbox Hakkında
Sandbox, benzersiz oyun deneyimlerinin birbirine bağlı bir dünyasıdır. Farklı büyüklükteki arsalarla, her arazi sahibi görsel bir oyun oluşturucuyu kullanarak kendi kreasyonlarını oluşturabilir. Sandbox hala alfa testinde, ancak kazanmak için oyna oyunlarıyla ilgileniyorsanız, bu kesinlikle radarınızda olmalıdır. Nasıl başlayacağınızı öğrenmek için tam The Sandbox incelememize göz atın.

Axie Infinity Hakkında
Axie Infinity, şimdiye kadar bir blockchain üzerinde geliştirilen en önemli oyundur. Oyun, Axies adlı yaratıkları yetiştirmeye, toplamaya ve onlarla savaşmaya ve onları World of Lunacia'yı keşfetmek için kullanmaya odaklanıyor. Zirvedeyken, pazar her gün milyonlarca satış yapıyordu ve Axies'in her biri binlerce dolardan satılıyordu.

Zincirsiz Tanrılar Hakkında
Gods Unchained, Ethereum ağı üzerine inşa edilmiş bir koleksiyon, fantezi ve ticaret kart oyunudur. Oynaması ücretsiz, başlaması kolay ve ilk andan itibaren kazanmak için oynama fırsatları sunuyor.

peri kedisi hakkında
Fairy Cat gamefi fairycat .net, sanal bir evcil hayvan blockchain oyunu Kazanmak için oynayın. Fairy Cat Blok Zinciri Oyunu, oyunculara ve yatırımcılara gelirlerini büyük ölçüde artıran nadir varlıkları toplama, takas etme, savaşma ve kazanma konusunda eşsiz bir fırsat sunuyor. Peri Kedileri ve diğer tüm oyun içi öğeler, oyuncunun cüzdanında USDT'nin 1:1 eşdeğeri ile NFT'ler olarak saklanacak ve böylece kar amacıyla satılabilecek ve serbestçe alınıp satılabilecektir.

Iluvium Hakkında
Illuvium aslında aynı evrende geçen bir oyun paketidir. Illuvium Arena, lider tabloları olan bir PvE, otomatik savaş, hayatta kalma yarışmasıdır. Illuvium Zero, ana oyun olan Illuvium Zero için temel oluşturma ve NFT işçiliği içerir. Illuvium Zero'da oyuncular, yakalanacak Illuvials'ı aramak için arazide dolaşırlar. Üç oyun da şu anda alfa testinde.
 
Üst