Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Nokia Phablet Pazarına Girebilir

diShy

~ یơυℓℓεss ..
Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    27 Kas 2009
  • Mesajlar
    24,083
  • MFC Puanı
    329
  • MFC Seviyesi

İddialara göre Nokia 'phablet' sınıfı bir akıllı telefon üretmeyi planlıyor. 5 inç ekran büyüklüğüne sahip olması beklenen cihaz, Lumia ailesinin bir üyesi olacak.

Cnet'in haberine göre Nokia 'phablet' sınıfı bir cihaz üzerine çalışıyor. İddiaların kaynağı olarak, şirketin gelecek planları hakkında bilgi sahibi olan kaynakların Financial Times'a aktardığı bilgiler gösteriliyor.
Edinilen bilgilere göre Nokia, bu yıl içinde piyasa sunacağı hem tablet hem de akıllı telefon olarak kullanılabilecek bir cihaz üzerinde çalışıyor. Kaynaklar, Nokia'nın yeni Lumia modelleri ile akıllı telefon yarışında güçlendiğini ancak asıl yenilikçi ürünün planlanan 'phablet' sınıfı cihaz olacağını belirtiyor.

Phablet sınıfı yeni ürünün Lumia ailesine dahil edilebileceği ve 5 inç ekrana sahip olacağı da iddialar arasında. Aynı zamanda cihazın Nokia Pureview teknolojili ilk Lumia olabileceği de söyleniyor.
Nokia'nın Apple ve Samsung tarafından domine edilen pazarda rekabet gücünü artırmak için yeni üst sınıf Lumia modellerini de bu yıl içinde piyasaya sürmesi bekleniyor.
 
Üst Alt