• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

“O Ses Türkiye”de Hadise yerine Tilbe iddiası

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
“O Ses Türkiye”de Hadise yerine Tilbe iddiası

Sanatçı Yıldız Tilbe, Hadise’nin yerine*“O Ses Türkiye”*jüri koltuğuna oturmasıyla gündeme geldi.

Yeni sezon hazırlığı yapan Acun Ilıcalı’nın Murat Boz hariç tüm bir veya iki jüri üyesini değiştireceği öne sürüldü.

Ilıcalı’nın Hadise’nin yerine Yıldız Tilbe’ye teklif götürdüğü iddia edildi.

Tilbe, geçtiğimiz sezon O Ses Türkiye’nin canlı yayınlanan final bölümününde stüdyodaki yerini almış, Ilıcalı salonda 50 yaşındaki şarkıcıyı anons ederek alkışlatmıştı.

“O Ses Türkiye”*yarışmasında 6 sezon birincilik için gözyaşı döken, dualar eden Hadise geçtiğimiz sezon amacına ulaşmış ve takımında Dodan isimli yarışmacı şampiyon olmuştu.

İki sezon önce jüride yer alan Ebru Gündeş’in yerine ise Sibel Can geçtiğimiz sezon jüride yer almıştı.

Gökhan-Hakan Özoğuz kardeşler ise devam edip etmeyecekleri yönünde henüz Ilıcalı ile görüşmediklerini açıklamıştı.

(NTV)

hıhım

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
yeni bir renk katacağı kesin kendi takımında ki yarışmacılara kendi bestelerini seslendirse birinci olur

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
Zaten izlemiyorum cook Skilmadikca fakat Deniz sekiye de teklif gitmis diye okudum, umarim Onuda getirmez Basina. Yildiz candir, Onun icin bile izlenir.

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
Murat, Hakan - Gökhan, bunlarda gitmeli bana göre... Değişiklik olması gerekiyor.