• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Özel Havuzlu Oteller, Özel Havuz Odaları Bulunan 5 Harika Otel

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
1GBWWj.png

Sizin tek istediğiniz sevdiğinizle birlikte huzurlu ve tamamen size özel havuz keyfi yapmaktı değil mi? Keşke otelin havuzu bu kadar kalabalık olmasaydı… Hmm, sanırım bu yazı sizi mutlu edecek cinsten. Hayallerinizdeki havuz keyfi için bir sonraki tatilinizi planlarken özel havuzlu odaları bulunan 5 harika otelden birini seçmeye ne dersiniz?

Peninsula Gardens

ozel-havuzlu-peninsula-gardens-havuz.jpg

Kaş, cennet koyları ve el değmemiş doğasıyla harika bir köşe. Ödüllü bir butik otel olan Peninsula Gardens’ın panoramik deniz manzaralı odalarının terasından baktığınızda kendinizi mavilerin içinde uçuyor gibi hissedeceksiniz.

Hem salaş ve rahat, hem ayrıcalıklı ve özel hissetmek istiyorsanız, uzaklarda aramayın!

ozel-havuzlu-peninsula-gardens-oda.jpg

King boy yataklı odanızda istediğiniz kadar uyuyabilir, erken kalkmak zorunda kaldığınız günlerin acısını çıkarabilirsiniz. Güneşlenme seansınıza ara verip Akdeniz’e karşı havuz keyfi yapmak için ise odanızdan çıkmanıza gerek yok. Geniş terasınızda özel havuzunuz ve jakuziniz var!

The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts
ozel-havuzlu-the-bodrum-oda2.jpg

Kendine özel yarımada üzerine konumlanmış The Bodrum’da hayatınız boyunca unutamayacağınız bir tatil deneyimine hazır olun. Otelin geniş suitlerinden birinde sevdiğinizle birlikte geçirdiğiniz her an rüya gibi gelecek.

“Sonsuza kadar mutlu yaşadılar…” ifadesinin kısa bir özetini mi istiyorsunuz? İşte karşınızda!

ozel-havuzlu-the-bodrum-oda.jpg

Ev büyüklüğündeki Stage Premium Suite’de ihtişamlı avizeler, geniş giyinme alanı ve güvenlik kasası, tamamen mermer kaplı banyo alanı ve tamamen size özel terasınızda havuz ve jakuzi…

Susesi Luxury Resort
ozel-havuzlu-susesi-teras.jpg

Akdeniz’in en geniş suitlerinden birinde kalmak ister miydiniz? Üstelik size özel 24 saat ulaşılabilir personel, suitinizde size özel hazırlanan kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri, şampanya ve havyarlı karşılaşama sunumu…

Susesi, adı gibi lüksün her türlü imkanını sadece size olacak şekilde sunuyor…

ozel-havuzlu-susesi-oda.jpg

Sadece size özel terasınızda Akdeniz’i kucaklayan manzara eşliğinde mahremiyetinizden ödün vermeden özgürce havuz keyfi yapabilirsiniz. Hayatınız boyunca evinizin duvarlarını süsleyecek harika fotoğraf kareleri de cabası…

Ersan Resort & Spa
ozel-havuzlu-ersan-resort-havuz.jpg

Bodrum’a gelince bir yenilenme, bir dinlenme ve sınırsız eğlence hissiyatı doğar içinize. Ersan Resort’un tamamen size özel havuzlu Residence’ları ise Bodrum’dan alacağınız keyfi üçe beşe katlayacak cinsten.

Ege’nin mavisine VIP hizmeti, leziz kokteylleri, sadece size ve sevgilinize özel ortamı ekleyin. Hoş değil mi?

ozel-havuzlu-ersan-resort-banyo.jpg

Geniş yataklı suitlerde yere kadar camlar, jakuzi ve küvetli geniş banyolar, sadece size özel havuz ve deniz kenarında VIP bungalov bulunuyor. Taze meyveler, yumuşak havlular, hobilerinize özel organize edilen etkinlikler de emrinizde!

Sueno Deluxe Belek

ozel-havuzlu-sueno-deluxe-havuz.jpg

Belek’te eksiksiz bir tatilin kapılarını aralayan Sueno Deluxe’de özel havuzlu olarak tercih edebileceğiniz değişik büyüklüklerde 3 farklı oda konsepti bulunuyor. Dilerseniz otelin göl konseptiyle her yerini saran yüzme havuzlarına açılan Swim Up odalarını da tercih edebilirsiniz.

Ama otelin genel alanlarındaki kalabalık, gürültülü ortam ve meraklı bakışlar sizin için çok uzakta kaldı…

ozel-havuzlu-sueno-deluxe-oda.jpg

Rahat bir uyku için en önemli olan tam karanlık perdeler, ayrı ayrı duş ve küvet bulunan mermer banyolar, 5 çeşit yastıktan dilediğinizi seçebileceğiniz yastık menüsü, Viskon yumuşak yatak seçeneği ve tabii ki size özel havuzlu teras ve jakuzi…

Alıntıdır.

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,050
püüüüüüüüüüüüüüüü sizin gibi yönetime:hih: bu kadar yıldır şurdayız cimrilikde nirvanadasınız :s77: insan bu emekcileri bi tatile gönderim der :s94:

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
püüüüüüüüüüüüüüüü sizin gibi yönetime:hih: bu kadar yıldır şurdayız cimrilikde nirvanadasınız :s77: insan bu emekcileri bi tatile gönderim der :s94:

Göndermezmiyiz hi unuturmuyuz seni tatile çok güzel bir yer seçtik sana kafanı bol bol dinlersin, gürültüden uzak, insanlardan uzak, bol oksijenli doğa manzaralı Bungalov tipi kalacak yer sana..! :D :D

ohh ohh yayıl yayıl yat! :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,050
2 de inek tavuk ataydınız :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,050
Pisadam pişt şu forumda ömrünü çürüten ben garibanı Susesi Luxury Resort da 1 hafta tatile gnder bir daha maaaş zam diye başını yemem sös :D

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Beni buraya ışınlayın :s58:

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
Biri beni buraya atıp bıraksa ya :(

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,050
Pisadam yaniiii 1 hafta yeter aslında amaaa yok Sezen sana 1 hafta yetmez çok yoruldun 2 hafta tatilin bizden dersen de asla yok demem :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,050
LibertA ya etmeyin öyle utanıom vallaha sırf benim icin ucaaa bakıma mı soktunuz bu pirenses kıytırık ucakla gitmesin diye :D gec olsun güc olmasın :D

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,440
7yJqbr.jpg

Sezen hiç olmazsa dedim havuzlu bir tatil yapasın, sıcak sulu havuz Sefan olsun :s6:

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,050
Herkül abi birde kamyon lastigi olaydı ben o havuzda bogulurum :D gecirirdim belime şapır şupur yüzerdim :D LibertA hayatta unutamam yürüyüp giderim ama en sonu o otele ulaşırım :D Pisadam 1 hafta az olur sana 2 hafta yapak tatilini dedi sösünü aldım :D