Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

DjCeNk

ι вєℓιєνє ι cαη ƒℓу
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    19 Şub 2013
  • Mesajlar
    180
  • MFC Puanı
    1
  • MFC Seviyesi

26 Şubat 2013 Salı - Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Gelişmeler duygularınızı harekete geçirecek ve girişimde bulunmak için harekete geçeceksiniz. Bu arada karmaşık duygular içine girebilirsiniz. Ancak bugün dikkatinizi yapmak istediğiniz işlere odaklayacaksınız. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Parasal konulara yönelik gelişmeler beklediğiniz kadar hızlı olmasa bile kararlarınızı sürdürmeye devam edeceksiniz. Bazı fırsatlar karşınıza çıkabilir. Ayrıca geleceğe yönelik yeni projeler yapabilirsiniz. Bugün daha önce girişimde bulunduğunuz ve unuttuğunuz konu ile ilgilenen kişiler ile karşılaşabilirsiniz.Oğlak Burcu Genel Durum

Kendinizi yenileme ve daha da geliştirme isteğiniz artabilir. Gelişmek istediğiniz alanda insanlardan bilgi talebinde bulunabilir, birçok kaynak araştırabilir veya bir eğitim programına başvuruda bulunabilirsiniz.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Dikkatinizi geleceğe yoğunlaştırarak uzun vadeli planlar ve atılımlar yapmak isteyeceksiniz. Özellikle kariyerinizde gelmek istediğiniz noktaya odaklanmanız mümkündür. Bu noktaya ulaşabilmek için değişimler planlayabilirsiniz.
 
Üst Alt