• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Oje Renklerinin Anlamları

vioLeta

Özel Üye
Konular
946
MFC Puanı
540
Kıyafetlerinizi tamamlayan, tırnaklarınızı süsleyen, ellerinize zarafet katan oje renklerinin ne anlama geldiğini hiç düşündünüz mü ?

Hangi renk cazibeli, hangi renk asi, hangi renk sevecen… İşte en çok kullanılan oje renkleri ve onların anlamları.

~ KIRMIZI ~

Kırmızı, her zaman tutkunun ve aşkın rengi olarak anılmıştır. Renklerin en duygulusu olarak nitelendirilen kırmızı, dikkat çekici ve ayartıcı özelliklere sahiptir. Her kadının mutlaka kırmızı renkte bir ojesi vardır. Özel gecelerin ve günlük kombinlerin vazgeçilmezi kırmızı oje, cazibeyi ve dikkat çekmeyi seven kadınların ortak noktası.

~ MAVI ~

Mavi, derinliği ve korkusuzluğu ifade eder. Özellikle bahar ve yaz aylarında sıklıkla kullanılabilir. Mavi ojeyi tercih edenler genelde tek olmak isteyen özgür kişilerdir. Daha özgün olduklarını, seçtikleri mavi renkte ojeyle yansıtmak isterler.

~ BORDO ~

Kış ve sonbahar mevsiminin vazgeçilmezi bordo, hiçbir zaman büyüleyici etkisini yitirmiyor. Adeta bir klasik hâline gelen bordo ojeleri hemen hemen bütün kadınlar severek kullanıyor. Gücü simgeleyen bu renk, kırmızının en koyu ve elegan hâli. Bu hâliyle şık ve tarz görünmemek pek mümkün değil

~ PARILTILI ~

Simler, değişik şekillerdeki parıltılar, tırnaklara capcanlı bir hava katar. Dinamik kadınların tercihi olan parıltılar heyecan isteyenlerin vazgeçilmezidir.

~ SIYAH ~

Kıyafet, ayakkabı ve çanta seçimlerinde ilk sıralarda gelen siyah, bazen ruh hâlini yansıtan ve her tonla uyum sağlayan bir renktir. Siyah renk oje, gücü ve istikrarı simgelemektedir.

~ ALTIN RENGI ~

Heyecan veren altın rengi, özellikle şık davetlerde ve özel gecelerde çoğu kadının parıldamasını sağlayan bir renktir. Altın rengi rekabeti simgeler, tırnaklarında altın rengi oje olan bir kadın her zaman savaşmaya hazırdır.

~ NOTR RENKLER ~

Tırnakları oje yokmuş gibi gösteren nötr renkler, tırnakları narin ve asil gösterirler. Pastel tonlar güvenilir olarak da anılır. Naif, sakin ve duygusal kadınların tercihidir.

~ TURUNCU ~

Kıpır kıpır, capcanlı, dinamik ve enerji dolu bir renktir. Turuncu ve tonlarını, rahat ve biraz umursamaz karakterlere sahip olanlar tercih ederler.

~ PEMBE ~

Vintage tarz seven romantik kadınların tercihi olan bir renktir. Belli belirsiz pembeler tırnaklara kibarlık katar. Leydi pembesini deneyebilirsiniz.

~ SARI ~

Kendisini mutlu ve rahat hisseden kadınların tercihi sarıdan yanadır. Güneşi temsil eder. Sarı oje tercih eden kadınların Optimist bir yapıya sahip oldukları söylenebilir.

~ MOR ~

Kimi zaman ağır, kimi zamansa dinamik bir renktir. Mor renkli ojeyi sevenler yaratıcılıktan yanadır. Mavinin sakinliğini, kırmızınınsa dinamikliğini içinde barındıran mor, sade ve enerjik insanlara iyi gider.

dPQdAr.png

ojGWM7.png

kb4z5v.png

m3Oyn2.png

Konular
1,897
MFC Puanı
15,160
bu takma tırnak kullanan kadınları anlamıyorum berbat bence

en çok kullandığım renkler kırmızı ve bordo benim. emeğine sağlık güzelim benim.

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
inş oje rengini bile günlük kıyafetine uydurmaya çalışan psikopat bi hanfendiyle izdivaç yapmam.
yeşil kıyafet giyse beni bile uyumlu olsun diye petrol yeşiline boyar.

vioLeta

Özel Üye
Konular
946
MFC Puanı
540
Pisadam yok ilerleyen zamanlarda yani uazatıyorum şuan uzayınca kendi tırnaklarıma yapar atarım :D

Rapunzel takma tırnak düğünlerde falan güzel oluyor ben yapıyorum bazen :)

Konular
1,897
MFC Puanı
15,160
2 numaralı tırnaklar SeLCuK un sevgilisi olucak hatuna uygun bayılır bence :)

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,050
69gW2l.jpg

vioLeta ben böyle sürüyorum bnim ruh halimle ilgili analiz yapar mısın :D

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
@vioLeta dediğimi unutma! :)

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,050
Ama StyLe abi niye öyle diysin ki:s48: çok ince br ruhum var benim ama göstermiyorum nazar degmesin diye D

vioLeta

Özel Üye
Konular
946
MFC Puanı
540
Bencede tam SeLCuK luk Rapunzel immm :D
Sezen cim senin ruh halin doğaya aykırı be gülüm :D seni analiz edecek baba yiğit doğmadı daha :D
StyLe yaptım minnak bişi :D bakk şoorda
Min yapar kadın milletinden her şey beklenir çok fenayız :D