• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
124
MFC Puanı
8,290
Eğitim bilimlerinde bu daha çok soru sahibinin cevaba kendini ulaştırmayı amaçlayan yönergeler dizisidir.:sigara

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Cahil olduğunu kabul ediyor ve sorun yok öyle mi?

Öyle idealistlikten uzak bir dünya mı olur ya?.. Daha iyi olmak için uğraşmayan eksikliklerini kapatmak yerine onlar ile yetinip mutlu olmak isteyen kişiler asıl yobaz ve bağnazdır.

Cehalet mutluluk değildir, olamaz. Yarı cahillik ise daha kötü bir durum dediğin gibi.. :smile:

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Okullarda halen tebeşirli tahta bulunması

Hem sağlıksız hem de kullanımı zor olan bu tahta çeşidinin halen neden liselerde kullanıldığını anlayamıyorum. Beyaz güzelim yazı tahtası dururken tebeşirli tahta kullanmak çok mantıksız. Ayrıca tebeşirin tozlarını istemeden soluyorlar. Ülkemizde eğitime verilen ödenekler arttırılarak kaliteli sınıf ortamları oluşturulmalıdır.

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
Yıllarca o tozu yuttuk :) hala yaşıos :) varsa bu egitim camiasının eksiğidir.

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Evet, cahilliğini kabul ediyorsa sorun yoktur. Kendi adıma bir örnek vereyim. Ben fen bilimleri üzerine eğitim aldım. Kendimi o alanda geliştirdim. Bana bu alanlar dışında gelip tarih üzerine sorular sorarsan, o alanın cahili olduğum için istenen cevapları veremem. Kalkıp anlatayım desen de ilgim dahilinde değilse veya ihtiyaç duymuyorsam öğrenmek için didinmem.

Sonuç olarak bu benim cahil olduğumu gösterir. Bağnaz olduğumu göstermez.

Kalkıp bu tarih konusu hakkında ahkam kesmeye kalkmadığım sürece cahilliğim sorun olmaz.

Bireyler için ya da toplumlar için ideal olan nedir, ne değildir o ayrı bir tartışma konusu ancak yaşadığımız şu an üzerinden konuşuyorum ben. :sigara

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Ben artık kalmadı diye biliyorum :sigara Vestel marka akıllı tahtaların bütün okullarda bulunması gerekir. :sigara

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
İnsan olmayı öğreniriz elbet bir gün.. Karşındaki ne olursa olsun önce insan olduğunu unutma.. neyse Cahillik bazen her seyi kendisinin bilidiğini kendisini üstün görene de denir ;)

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Matkap yine iyi. Evin yakınında taş kıran bir inşaat aracı olmasın da :sigara

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Şımartır :sigara Sevindirik oldurur :sigara

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
simartir, simartilmak guzel bosverin gerisini :p

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
Hayir kisaltmam karsimdaki okudugunu anlasin isterim.

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
hayir diyene inanmam o insan samimiyetsizdir.. Ben once tipine Baktim mesela :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...