• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Oliver Kahn, Bayern Münih’e CEO oluyor

Konular
817
MFC Puanı
190
22 yıl boyunca Bayern Münih’in kalesini koruyan efsane futbolcu Oliver Kahn, bu sefer ofisi devralmaya hazırlanıyor.

2018-11-24-oliver-kahn_1ed1dzhdsgt891j1wj1i7qlpmz.jpg

1994-2008 yılları arasında Bayern Münih’te forma giyen 49 yaşındaki Oliver Kahn, Bayern Münih’de icra kurulu başkanı görevine getiriliyor.

2002’den beri CEO görevinde olan bir başka efsane Bayern Münihli Karl-Heinz Rummenigge’nin görevi 2021’de son bulacak. Ardından bu göreve Oliver Kahn getirilecek.

Sky Sports’a konuşan Rummenigge, “Artık bırakacağım. Koltuğu Oli Kahn’a devretmenin zamanının geldiğini düşünüyorum. Oli, bir nevi benim varisim olacak. Bu yüzden onu ben eğiteceğim. İş hayatına doğru önemli bir adım attı ve ona güveniyorum.” İfadelerini kullandı.

Kahn, yeni yöneticilik kimliğinin büyük bir sorumluluk getireceğini ve 2 kez Balon d’Or kazanmış bir futbolcunun yerine geçmenin zorlu bir şey olacağını dile getirdi.