• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

One-Punch Man: Road to Hero 2.0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MAJESTE

MFC Üyesi
Konular
39
MFC Puanı
2,150
Saitama'nın keli artık parmaklarımızın ucunda !

FZcqOx-83h3qKPyH2lN5OVB4OyzIdfsuqslekIJzZi-fAj37L9hjBi3-60YKObL26_Y=w412-h220-rw

Sesleri duyuyor musun? Bunlar, yaklaşan bir tsunaminin sesleri.

Oasis Games tarafından yayınlanan One-Punch Man: Road to Hero 2.0’de, istediğin heyecan seni bekliyor. Hemen adamlarını bir araya getir ve yaklaşan afete hazırlan. Rakiplerinin üstesinden gelerek One-Punch Man: Road to Hero 2.0’nin kahramanı ol. Dark Matter Thieves ya da Arc gibi azılı düşmanları ortadan kaldır ve şampiyonluğunu ilan et. Bu oyunda, birlik olmak ve güç birliği yapmak çok önemli. Kahramanlarını topla ve sıkı bir takım oluştur.

One-Punch Man: Road to Hero 2.0’de kartlarını sağlam oyna ve rakiplerini alt et.
Yeteneklerini ve stratejilerini kullanarak öne geç. Farklı oyun modlarını dene ve kendin için en rahat olanı seç. Saitama şehri, dışarıdan oldukça huzurlu görünüyor değil mi? Orada dönen çete savaşları hakkında hiç bir bilgin yok sanırım! One-Punch Man: Road to Hero 2.0 sayesinde Saitama çetelerine dahil ol ve onurun için savaş! Bu şehrin yerel savaşçılarını alt ederek şehrin yeni hakimi ol. Dünyaca ünlü Manga Serisi, One-Punch Man: Road to Hero’yu keşfet ve kahramanlık yolunda önüne çıkan engelleri elemeye başla. Birbirinden zorlu canavarları alt et ve kötü adamları dize getir.

Japonya’yı ve Manga kültürünü keşfederken, kulağa hoş gelen Japon aksiyon müziklerinin tadını çıkar.
Bu bağımlılık yapıcı RPG kart strateji oyununda her anın çok heyecanlı geçecek. Tek yumrukla rakiplerini alt edecek ve yeni kahraman olacaksın. Savaş sırasında diğer kahramanların kartlarını toplayarak onları ekibine dahil et. Her kahramanın kendine göre özellikleri bulunuyor. Bu özellikleri keşfet ve onları lehine kullan. Hikaye modunu kullan ve farklı Manga hikayelerini keşfet. Bu hikayelerdeki zorlukları aşarak ilerle. Extreme Trial özelliğiyle daha zorlayıcı rakiplerle karşılaş ve kendini test et. PvP turnuvalarında aile ve arkadaşlarına karşı oyna.

Nasıl Oynanır ?
Oyunu Google Play üzerinden indirerek oynayabilirsiniz.

9uaNCekOFxKwCIf9HJMcVD1NZam6CkHXztbsrXroKi77a3F0Hon_OT8Ie6MnPGsuuA=s0
DuCZEWtQkiSgcMpewlP7ptRO3WBkcKjeLKgwRU_6O5lS_vC0YlQCrR2NJFda2lwFiA=s0

DzHZr0q0j1EtErbif_q5yYXERtXwEDh11zibatf4RP4Y5zmt2sRoCd8BPab4LSG_1NvY=s0
H9j7_-OstgR4RIloQ6sLX2RO5diMBjg_Ve3q8OAVjyOD2RkGRglPl3g5GH0xucuoDg=s0

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
@MAJESTE, paylaşım için teşekkür ederim..

ben 2-3 gündür oynuyorum.. oynayacak arkadaşları beklerim s31 serverındayım nick yine "saphira"

online mobil bi oyun.. sıra tabanlı diyebiliriz.. ayrıca para yatırmanıza gerek olmayan bir oyunda diyebilirim.. şuanlık diyim.. yeni bi oyun ilerleyen zamanlarda ne gibi farklı etkinlikler getirirler bilemiyorum.. ama dolu dolu bir oyun.. yapılacak bi çok şey var.. ama buna rağmen pek de vaktinizi almıyor..

filmimizin kahramanı one punch man saitama karakterlerin arasında yok.. bu da ii bi özellik olmuş.. en sevdiğim yanı diyebilirim.. oyunu yüklediğinizde göreceksiniz.. ana ekranda genos ile koşarak düşmanlarını tek yumrukla yenerek size itemler jetonlar topluyor..

mmm.. animede izlediğiniz her karakter bu oyunun içinde var.. ve seslendirmeleri de dizideki ile birebir aynı.. bu da oldukça hoş ve heyecanlı bir özellik..

hikaye modu var.. siz ilerledikçe farklı özellikler açılacak.. güçlenme yolu var.. burada ilerleyerek herolar için itemler parçalar kasıyorsunuz.. turnuva ise hem günlük hemde haftalık.. görevler kısmı var ek kaynak için.. aşırı deneme isimli bir yer var portal gibi düşünün.. her kattaki rakipleri yenerek bir üst kata çıkıyorsunuz..

birde keşif gemisi var ama bende daha açılmadı 5-4. hikaye kısmında açılıyor.. ben daha yeni 4. hikayeye başladım..

şuana kadar keyif aldığım bi oyun diyebilirim..

tek sevmediğim özelliği savaşlar tık tık sizin komutunuzla olmuyor.. otomatik oluyor.. siz sadece rakibe karşı savaşacak ekibi seçiyorsunuz.. gerisi yapay zekaya kalmış.. burasını da manuel şeklinde bi seçenek bıraksalardı daha ii olabilirdi..

diceklerim bu kadar.. biraz uzun oldu :giggle:

not. oynayan ve sorusu olan yazabilir.. elimden geldiğince yardımcı olurum..

MAJESTE

MFC Üyesi
Konular
39
MFC Puanı
2,150
Maile bağlayınca hesap sıfırlandı yeniden başlıyorum :) arkadaşlık gönderdim @saphira

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...