Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Onlar bizim dostlarımız

ByOnur58

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    7 Ocak 2015
  • Mesajlar
    2,113
  • MFC Puanı
    10
  • MFC Seviyesi

Hamza Hamzaoğlu: F.Bahçe şampiyon olursa ben alkışlatırım. 'F.Bahçe taraftarıyım' demedim. F.Bahçeliydim, sempatim vardı. Ama profesyonellik böyle bir şey işte

G.Saray'ın hocası Hamza Hamzaoğlu, "F.Bahçe taraftarı değil, F.Bahçeli'yim. Şampiyon olursa alkışlatırım" dedi. Hamzaoğlu, şöyle dedi: "Polemik konusu yapıldığı gibi 'F.Bahçe taraftarıyım' demedim. Sempatim vardı, F.Bahçeliydim. Profesyonellik böyle bir şey. G.Saray'da iki şampiyonluk yaşadım, bunlar unutulmazdı. Şampiyonlar Ligi'nde 2 sezon oynadım. F.Bahçe şampiyon olursa, ben alkışlatırım. Milli Takım'da oyuncularla konuşuyorum, aralarında sorun yok. Bana 'Arkadaş yere düşünce, kaldırmaktan çekiniyoruz. Kaldırınca, sosyal medyadan büyük tepki geliyor' diyorlar. Sosyal medya da bunu körüklüyor.

ONLAR BİZİM DOSTLARIMIZ
Biz ezeli rakipleriz ancak aynı zamanda ebedi dostlarız da. Onlar olmazsa biz bir hiçiz. Onlar, gelişimimizi sağlayan dostlarımız."
 
Üst Alt