• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Online Resim Sıkıştırma (?)

Entlovin

MFC Üyesi
Konular
4
MFC Puanı
740
Site üzerinden resim sıkıştırması yapabileceğim web sayfaları arıyorum bulduklarımı deniyorum, ama boyutlar aynı kalıyor resimler için... Online olarak resim sıkıştırması yapabileceğim bir adres var mı? Ya da bildiğiniz iyi bir yöntem önerebilir misiniz?

blog içerikleri için sıkıştırma yapmak istiyorum...

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
@TRWE_2012 ,@Pisadam yardımcı olacaklardır..
On bir gün sonra, deniz yüzeyine çıktım....!!! :) (Şimdi diyeceksiniz ki bu ne yazmış böyle......!!! Nedeni, internet paketim biteli 11 gün oldu, anca bu gün yenileyebildim paketi....Bu 11 günlük süreç'te, pc'yi çevrimdışı olarak, Silent Hunter III isimli 2.dünya savaşı, U-boot simülasyon oyununa daldım.Belki ömrümde tek bitiremediğim oyun bu....Bir şekilde batırılıyorum.....En son bir kaç saat önce, 9.devriye'de bir düşman konyonunu [16 parça'dan oluşan tanker+kargo+savaş gemisi filosu] tek başına , U-boot U-1453 XIID2 ile Atlantik Denizinin dibine gönderdim ama ani bir hava saldırısına maruz kaldım, kaçamadım.Kaçmaktan kastım, aninden 165 metreye dalmak.....Ama bu sefer olmadı, çünkü denizin üzerinde , torpido yüklenirken vuruldum.Ne garip bir olay bu, sen koca bir düşman filosunu yok et, ama kıçı kırık bir bombardıman uçağına yenil.....!!!)

Bu kadar uzun açıklamadan sonra, gelelim yukarıdaki üyenin sorusunun cevabına;

Ekran Görüntüsü ;

1.png

Web Sitesi ;
Kod:
https://photogramio.com/tr

Not:

U-boot'lar hakkında sinema flimi izlemek isteyenler;

1.Das Boot (1981 yapımı 6 saatlik sinema flimi)
2.Greyhound (2018 yapımı ABD sinema flimi) izleyebilirler....

Son düzenleme: