• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Osman Eğin Kimdir? Osman Eğin Hoca Kimdir? Osman Eğin Hoca Kitapları - Osman Eğin Hoca Eserleri

TRT1de yer alan Kuran-ı Kerimi Güzel Okuma Yarışması, Ramazan ayında yayınlanan programlar arasında en çok dikkat çeken yapımlardan birisi oldu. Diyanet İşleri Başkanlığının da destek verdiği yarışmada jüri üyelerinin kimler olduğu da merak konusu haline geldi. Osman Eğin de verdiği bilgiler ve ekrandaki duruşu, sesiyle bu isimler arasında.

Osman Eğin Kimdir - Osman Eğin Kitapları - Osman Eğin Eserleri

Haseki Abdurrahman Gürses Eğitim Merkezi müdürü olan Osman EĞİNin, Kuran Öğreniyorum (Muhtasar) Kuran Öğreniyorum (Tecvitli) Hafızlık Risalesi olmak üzere 3 adet kitabı (eseri) bulunmaktadır. Bu kitapları Diyanet İşleri Başkanlığı yayınevi tarafından çıkarılmaktadır.

Haseki Abdurrahman Gürses Eğitim Merkezi Türkiyede Diyanet İşleri Başkanlığının en üst eğitim kurumlarındandır. Aslında bir hizmet içi eğitim enstitüsüdür de denebilir.

Zira Haseki Abdurrahman Gürses Eğitim Merkezinde Türkiyenin Vaiz ve Müftüleri eğitim almakta ve kendilerine geliştirmektedir. 2014 yılında açılan bu merkezin müdürü ise Osman Eğindir.

Türkiyede İlk Kez TRT1de! Türk televizyonculuk tarihinde bir ilk olan Kuran-ı Kerimi Güzel Okuma Yarışması Ramazan ayı boyunca gönüllere taht kuracak.

TRT1in Türkiyede bir ilki daha gerçekleştirerek ekranlara getireceği; Kuran-ı Kerimi Güzel Okuma Yarışması, özgün formatıyla Ramazan ayı boyunca tüm İslam alemi ile buluşacak. Kuran-ı Kerimi Güzel Okuma Yarışmasının ilk bölümü 26 Mayıs Cuma günü 23.30da TRT 1 ekranlarından yayınlanacak. Ramazan ayı boyunca her gün izleyisine Kuran ziyafeti yaşatacak olan programın her bölümünde beş yarışmacı gün birinciliği için yarışacak. Stüdyodaki seyircilerin oyları ve jüri üyelerinin puanlamalarıyla belirlenen günün birincileri, hafta finalinde yarışacaklar.
osman eğin, osman eğin hoca, osman eğin kimdir, osman eğin hoca kimdir, osman eğin eserleri, osman eğin kitapları, osman eğin hayatı, osman eğin biyografi, osmann eğin hatimleri

Son düzenleme:

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
[H2]Osman Eğin'den Muhteşem Kuran Tilaveti[/H2]

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
[H2]Osman EGİN Çocuklara Kur'an ı Kerim'i Öğretme Yöntem ve Teknikleri[/H2]

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
[H2]Osman Eğin Hoca Dersleri[/H2]Osman Eğin Kur'an Öğreniyorum - Mülk Suresi

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
[H2]Osman Eğin Hoca Dersleri[/H2]Osman Eğin Kur'an Öğreniyorum - Duha Suresi

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
Çok sevdiğim bir hafız ama benim favorim Fatih ÇOLLAK!

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
Kur'an-ı Kerim i daha iyi okumamı sağlayan kişi Engin bilgisiyle Fatih ÇOLLAK tır.

Konular
14
MFC Puanı
170
teknik acıdan neredeyse pürüssüz bi tınıyla okuyuyor seviyorum sesini kişiliğini .. ismail biçer yolundan giden kari lerden .. gerçi daha ziyade okuyucu yetiştirmesi ile bilinir ama ismail biçerin açtığı istanbulokuyusunu devam etirriyor ..

tesekkurler