• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Oyun Önerisi: BEAST: False Prophet

Üyelik Tarihi
26 Ocak 2021
Konular
93
Mesajlar
127
MFC Puanı
1,060

7.jpg

Sistem Gereksinimleri:​

İşletim Sistemi: Windows 10​
İşlemci: Ryzen 3 3100/Intel Core i5-9400F​
Bellek: 16 GB RAM​
Ekran Kartı: AMD Radeon RX 560/Nvidia GTX 1050​
HDD: 85 GB kullanılabilir alan​

Oyun Hakkında:​

Beast, Karpat efsanelerinden ilham alan hikayesi ve gotik tarz görselleriyle dikkat çeken kasvetli bir taktiksel RPG'dir. 25 Ekim 2023'te erken erişime açılmıştır. Oyun, 2019 yılında kurulan Varşova merkezli False Prophet stüdyosu tarafından Unreal Engine 5 ile geliştirilmektedir. Geliştirici ekip ayrıca daha önce Shadow Warrior 3, Sniper: Ghost Warrior Contracts ve The Medium gibi oyunların geliştirilmesinde çalışmış tecrübeli bir ekiptir. Beast şimdilik erken erişimde olmasına rağmen yaklaşık 40 saatlik oyun süresine sahiptir. Oyunun baş karakteri Anton Sabbados, yıllarca öldüğü düşünülen bir savaş gazisi olarak Osmanlı İmparatorluğunun boyunduruğu altında on yıl süren kölelik sonrasında Karpatlardaki vatanına geri döner.

Ancak toprağının artık harap olduğunu, haydutlar tarafından halkının işkence gördüğünü ve bilinmeyen bir kaynaktan gelen ölümcül bir veba salgınıyla herkesin sarsıldığını keşfeder. Çılgın peygamber Kral Lurius ardından ondan vebayla savaşmasını isteyerek Anton'u huzuruna çağırır. Anton, sadık askerler toplar ve toprakları eski ihtişamına kavuşturmak için bir yolculuğa çıkar. Ayrıca yolculuk boyunca karakterimiz içindeki şeytanlarla ve rahatsız edici anılarıyla yüzleşmek zorundadır. Beast, sırasıyla dönüş tabanlı taktik savaşlarda askerlerimize komuta etmemizi sağlar. Birimleri bireysel olarak kontrol eder, onlara hareket etmelerini, nesneleri kullanmalarını bomba veya iksir, yakın veya uzak mesafeden saldırmalarını emrederiz. Ek olarak karakterlerin pasif yetenekleri, savaşın sonucunu etkileyebilir.

Birçok farklı düşmanla, haydutlar, mutantlar ve canavarlar gibi, yüzleşip onları kanlı bir şekilde ortadan kaldırmamız gerekiyor. Son çare olarak, içimizdeki canavar sistemi aracılığıyla dengeyi lehimize çevirebiliriz, baş karakterin içindeki canavar bize oynanışta geçici olarak gerçekten güçlü yeteneklere erişim sağlar, ancak beraberinde takımımızın akıl sağlığını da riske atar. Bu mekanizma savaşın dışında da çalışır, bu da hikaye anlatısında ahlaki ikilemlere yol açar. Ana hikaye şeytani cazibeye boyun eğip eğmediğinize bağlı olarak değişmeye başlar. Geliştiriciler bu erken erişim sürecini ise çok fazla uzatmamaya niyetli olduklarını ve en geç 2024 içerisinde oyunun tam sürümünü yayınlamayı düşündüklerini belirtmektedirler.

Oyundan Görüntüler:​

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Oynanış Fragmanı:​

 

_bigguy_

Süper Moderatör
İçerik Üreticisi
Üyelik Tarihi
9 Eyl 2022
Konular
22
Mesajlar
4,484
MFC Puanı
41,500
Paylaşım için teşekkürler emeğine sağlık 👍
 

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Üyelik Tarihi
22 May 2019
Konular
2,801
Mesajlar
9,706
MFC Puanı
60,560
İyi bir oyuna benziyor
 
Üst