Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ozan'ı istiyoruz

ByOnur58

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    7 Ocak 2015
  • Mesajlar
    2,113
  • MFC Puanı
    10
  • MFC Seviyesi

F.Bahçe'nin hocası Kartal, 2. yarıdaki oyunu övdü, gençleri Türk futboluna kazandırmayı amaçladığını belirtip Ozan Tufan'ı takımında istediğini söyledi

F.Bahçe'nin hocası İsmail Kartal, Kayserispor maçının ikinci yarısındaki futboldan memnun olduğunu söyledi. Türkiye Kupası'nda daha çok genç oyunculara şans verdiklerini belirten Kartal, şöyle dedi: "İlk devre çok iyi oynayamadık, maça konsantre değildik. İkinci yarı iyi başladık. Pozisyonlar da ürettik bunlarından bir tanesini değerlendirdik. Sonuç olarak biz bugüne kadar kupada gençleri oynatarak, Türk futboluna kazandırabilmek adına uğraşıyoruz." Kartal, Ozan Tufan transferi ile ilgili sorulara ise "Transferi başkanımız ile yöneticilerimiz takip ediyor. Ozan'ı takımımda görmek istediğimi daha önce söylemiştik. Ama bunun ekonomik şartları, iki kulübün arasındaki ilişkilerdeki son durumu ben bilmiyorum" yanıtını verdi.
 
Üst Alt