• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

özkan arıcı iletişim scripti

mrcod3r

MFC Üyesi
Konular
8
MFC Puanı
0
1404940248_ozkan-arici-iletisim.png

Kodlamasına öncelerden başladığım ve yavaş yavaş kodladığım scriptin deneme sürümü olan v1.0 tamamlandı.Deneme sürümü dediğime bakmayın benim için deneme sürümü yani :) yoksa scriptin herangi bir eksiği bulunmuyor.Diğer iletişim scriptleri gibi mesajları alıyor ve panelden siz mesajları okuyup silebiliyorsunuz.Diğer scriptlere göre pek farkı yok sonuçta aynı işlevi görüyor.Fakat ufak tefek değişik yanları var.Mesela tasarım değiştirilebilir.İlerleyen zamanlarda değişik tasarımlar hazırlayıp entegre etmeyide göstericem.Yönetim panelide sade bir yapıya sahip.Mesajları okuyup yönetici şifrenizi değiştirebiliyrsunuz.Peki genel olarak scriptte neler var ?
Script PHP & MySQL kullanılarak hazırlanmış jQeury ile desteklenmiştir

* Yönetim Paneli
* Mesaj Okuyup / Silme
* Yönetici Ekleme
* Şifre Değiştirme
* Script ayarlarını düzenleme
* Son giriş yapanları görebilme

Scripti vakit buldukça geliştirmeye çalışacağım.Herkesin kullanabileceği kullanımı kolay çok fonksiyonlu bir script oluşturmak amacım

Kurulum :

Klasördeki dosyaları sisteminize attıktan sonra
inc/ayar.php deki

$host="localhost";
$dbuser="root";
$dbpass="112233";
$dbname="ozkaniletisim";

kısımları düzenlemeniz ve içersindeki sql dosyasını sorgulatmanız yeterli olacaktır

Scripti İndir : http://ozkanarici.com/94-ozkan-arici-iletisim-scripti-v10.html

1404942014_index3.png

1404942004_index.png

1404942048_ayar.png