• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Paniğe Gerek yok..

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
Paniğe gerek yok...
Telaşlanmayın Türk degilmiş
Kadın 7 aylık hamileymiş ama Arapmış
Bi sorun isterseniz bi ramazan imsak vaktini tartışan hocalarınıza Anne karnındaki cocuğu öldürene kısas olurmu ki
zina edenlerin sanatcı diye fink attığı şüheda burcu ülkemde Ömründe eline namahrem eli degmemiş, canıyla namusuyla yavrusuyla müslüman kardes bilip sana bana sığınmış Suriyeli bi mumine kardesimin bahtına tecavüz ve iki yavrusuyla beraber başı ezilerek öldürülmek düştü şevval ayında
"Eyvah sakaryam sana mı düştü bu yük"
Silin atın şiirlerinizi..

Kovun gitsin etkili tesirli gür sesli nutuklarınızı
Sessizce aglayın yarın toprak bizide kabul etsin diye...
Cumanız hayırlı olsun muş...
İdam cezası bugün kü uygar dunyanıza tersmiş.

Filistinde tankın altında ezilerek can veren amerikalı 19 yaşındaki kızım Rachel seni şimdi daha iyi anlıyorum
"Zulüm bizdense eger Ben bizden degilim" sözünü
Bugün cuma ben utanıyorum ve keşke dünden önce ben ölüp gitmiş biri olsaydım.

Hz Hatice r.anha annemizin Hira'dan ilk vahyin ardından telaşla gelen Resulullah sav.e "Ey Muhammed korkma Vallahi Rabbin seni asla mahzun etmez cünkü sen sana sığınanlara merhamet eder yardım edersin..." demişti Hira nur dagının işte bu sırrını kirlettik.

Ey partisi lideri cemaati bilmem nesi için habire gelecek için falcı nutukları cekenler dün üç "insan" öldürüldü, insanlığa tecavüz edildi.
Mutlak Adalet biliyorum ve iman ediyorumki mahşerde...
Peki mazlumların ahını dünyada dindirecek idam cezası ne zaman ?
Ey sessizler Utanc dolu cumanız sizin olsun
Ömer Döngeloğlu

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
doğan medya da tecavüz haberine kadının güzelliğiyle adamlardan birinin dikkatini çektiği için böyle birşey yapmış olabileceklerini yazmış.
soysuz köpekler.zihniyeti bozuk olan türk de olsa türklüğüyle yerin dibine batsın.

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Rachel Corrie 23 yaşında öldürüldü 19 değil :sigara

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
Gundemdeki vahset icin Takildigin yer yasmi.19 23 30 farkeder mi..Yasin ne onemi var, giden gitmis ..

Konular
14
MFC Puanı
170
yorum yapmıcam ... yaparsam banlanma ihtimalim yuksek ben az dedim siz çok anlayın