• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Parayı Kendinize Çekmek İçin Büyü

Konular
1,330
MFC Puanı
50
Geniş boyunlu, berrak camdan bir şişe seçin ve onu normal güneş ışığıyla ısınan bir yerde tutun. Eğer mümkünse, bulunduğunuz bir madeni parayla para koleksiyonuna başlayın çünkü eski bir inanışa göre bulunan birşeyin değeri verilen veya satın alınanınkinden on kat daha fazladır.

Şişenin içini her çeşit veya değerden parayla doldurun ve ağzına kadar dolduğunda parayı kendinize çekmek için şişeyi mühürleyin. Para şişeleri için en iyi yer mutfak veya çalışma alanınızdır. Şunları kullanın:

-Güneşin gücünü cezbetmek için altın renkli madeni para
-Ay gücü için gümüş renkli madeni para
-Venüc gücü için bakır renkli para
-Jüpiter gücü için teneke para

Yaz gündönümü arifesinde ertesi gün şafakta güneşin ilk ışınlarını alması için günbatımında şişenizi bahçeye koyun.

fyself

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
3,370
Ben bunun farklı bir yöntemini denemiştim vakti zamanında. Bir iş bulup çalıştım daha fazla para için farklı alanlarda kendimi geliştirdim çok daha fazla para içinde ticaret denenebilir :D Bedava peynir fare kapanında olur aldanmayın :D