• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kullanım tekniği Parolamı, Şifremi Unuttum, Ne Yapabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Merhaba sevgili MegaForum.Com üyeleri,

Bi kaç defadır sunucu üzerinden bana şifremi unuttum verebilirmisin talebiyle karşı karşıya kaldığım için size bu konu hakkında biraz bilgilendirmede bulunayım dedim.

Uzun süre foruma girmeyen arkadaşlar şifreyi ve mail adresini kafadan salladığı için bi vakitten sonra unutuyor. Unuttuktan sonrada giriş yapamıyor ve tekrardan şifre alamıyor. Bunlardan dolayı kayıt olduğu nicki zaman aşımı olmadığı için bir daha kullanamıyor. Şifrenizi unuttuğunuz zaman yapmanız gerekenleri anlatayım.

Parolamı, Şifremi Unuttum, Ne Yapabilirim?

Parolanızı unuttuysanız, 'Parolamı Unuttum' linkine tıklayabilirsiniz. İlgili yerleri doldurup parolanızı isteyebilirsiniz.
Yeni şifreniz belirtmiş olduğunzu e-mail adresinize gelecektir.

Parolanız yeni olacaktır. Eski parolanızı göndermemizin herhangi bir yolu yoktur.
Birkaç dakika içerisinde yeni parolanız adresinize yollanacaktır. Junk Mailinizi de kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Son zamanlarda e-posta gelmiyor şeklinde dış kaynaklardan bildirimler alıyordum.

An itibari ile bu problem çözülmüştür.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...