• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

PC Duvar Kağıdı Arama Motoru & İndirme Web Sitesi ; Wallpaperflare

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Wallpaper Flare.png

Yukarıdaki web site'yi kullanarak;

1.Anahtar sözcük öbekleri ile istediğiniz bir duvar kağıdını aratarak bularak,indirebilirsiniz.

2.Diyelim ki, bir duvar kağıdını çok beğendiniz ve bağlantıya sağ tık yapıp yeni sekme'de açtınız.Web sitesinin çözünürlük algılama algoritması sizin sisteminizin çözünürlük değerini otomatik algılıyor ve bunu sitenin sağ üst bölümünde mavi bir buton üzerinde gösteriyor sizde bu butona tıklayarak duvar kağını sisteminize indiriyorsunuz.

3.Yok ben özel çözünürlük değerinde duvar kağıdı indirmek istiyorum derseniz, o zaman beğendiğiniz duvar kağıdı web sayfasında gene sağ alt bölümde yer alan çözünürlük kutucuğuna istediğiniz bir çözünürlük değerini yazarak indirebilirsiniz.Mesela benim çok sık kullandığım çözünürlük değerim vardır..... "2000 x 1250" (2000/1250 = 1.6 altın oranlı 1080p kalitesinde çözünürlük değeri)

3.adım'ın Sonuçları ;

Sonuç-1.png

Masaüstünde Gün Batımı Duvar Resmi >>> 2000 x 1250 px...

Gün Batımı-2000x1250 px.png

Web Sitesi :
Kod:
https://www.wallpaperflare.com/

Son düzenleme: