• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü PC Formatladım Ethernet Çalışmamaya Başladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Onur

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Merhaba Ben Onur Dün PC mi win 10 dan win 8.1 e formatladım

Ethernet kablosunu taktığımda ‘’Tanımlanamayan ağ’’ Diyor Onun Altındada ‘’Sınırlı’’ Diyor Yardımcı Olabilirmisiniz

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
Ağ kullanıcı adı şifrenizi modem arayüzünden tanımlamayı deneyin ?

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
Ağ bağlantılarından ağ bağlantısı oluşturmanızda gerebilir ?

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
Bilemon bilgisayardan anlayan arkadaşlar var galiba forumda görürlerse cevap verirler ?

burakcode

MFC Üyesi
Konular
90
MFC Puanı
2,120

Ethernet kablosunu taktığımda ‘’Tanımlanamayan ağ’’ Diyor Onun Altındada ‘’Sınırlı’’ Diyor Yardımcı Olabilirmisiniz
IP durumu otomatikte mi sabit mi kontrol ettiniz mi ?

PeakyBlinders

MFC Üyesi
Konular
5
MFC Puanı
300
Driverları tam kurmamışsınız hocam :) eksiksiz kurmanız gerekmektedir.

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,087
MFC Puanı
20,700

Mesajınızı şimdi gördüm.Öncelikle sizin ve diğer Windows PC kullanıcılarının haberdar olmadığı Microsoft Corp. hilesinden kısaca bahsetmek isterim.

Siz diyelim Windows 10 kurup, daha sonra beğenmeyip downgrade işlemi (bir işletim sisteminde, işletim sisteminin sürümünü bir alt sürüm'e düşürme, tersi upgrade'dir(sistem yükseltme) ) sırasında Windows 10 , C:\>_ kök sürücüsünün disk bölümünün sonuna 135 bayt boyutun'da 16'lık bir kod yerleştiriyor.Böylece sizin bir alt sürüme geri gitmenizi yada gitti iseniz , eski sistem'i kullandırmamak için sistem'de çeşitli sorunlar çıkarttırıyor bu kod parçası.... (esasen bu kod parçası bir zamanların baş belası önyükleme virüslerine benziyor şe.....siz...! (forum kuralları gereği sansürlü yazılmıştır)

Bundan dolayı böyle ufak -tefek sorunlar yaşamanız kuvvetle muhtemeldir.

Peki çözüm yok mu? Elbette var....

Çözüm , Windows XP CD'si.....

Sisteminiz'i Windows XP ile kurun. Sonra geçici kurduğunuz Windows XP İşletim sistemini yıkarak, Windows 8.1 kurun.Görün/tecrübe edin, o zaman bu sorun olmayacaktır.

Saygılarımla
ayamutura@megaforum.com.tr

apollo1994

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0

Format sonrası internet sorunu (Ethernet Card Driver)​

Link Editlendi.

Nedeni:
MADDE 3 - KATILIMCI (ÜYE) KURALLARI

Kural 2) Forum mesajlarınızda ve imzanızda ortaklık bağlantısı (affiliate linki) paylaşamazsınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...