Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

PDU ® Duş alarak zayıflama yöntemleri

BoluBeyi

Hepinizin Canı Cennete ..!
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    24 Mar 2017
  • Mesajlar
    4,414
  • MFC Puanı
    2,917
  • MFC Seviyesi

PDU ® Duş alarak zayıflama yöntemleri

Sadece spor ve diyetle zayıflayabileceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Duş alırken bir takım değişiklikler yaparak hızlı bir şekilde yağ yakabilir, kilolarınıza veda edebilirsiniz.Zayıflamak istiyorsanız işe ilk olarak sağlıklı yaşayarak başlamalısınız. Ayrıca sadece spor ve sert diyet programları tek başına kilo vermenize yardımcı olmaz. Duş alırken yapacağınız bir takım değişiklikler ile de hızlı bir şekilde kilo verebilirsiniz. Tabii bu yöntem de tek başına yeterli gelmeyebilir ancak yağ yakımınızı büyük ölçüde hızlandıracaktır.

Duşta uzun süre kalmak bir şeyi değiştirmeyecekjtir. 10 dk dolaşımı ve yağ yakımını hızlandırmak için önemlidir.Cildinize doğal malzemelerden oluşan keseler ile iyice kese yapın. Bu sırada cildinizi yormamaya ve tahriş etmemeye dikkat edin.

Kese yaparken cildinizdeki toksinleri atmış olursunuz. Bu durum cildinizde rahatlamaya neden olur. Aynı zamanda zayıflamanızı sağlar.Duşunuzu sıcak ve ya ılık yapmayı seviyorsanız duştan çıkmadan önce en az 5 dk duştan soğuk suyun altından durun bu sayede kan akışınız dengelenmiş olur.

Milliyet
 
Üst Alt