Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Petek Dinçöz: Bu yıl yeniden evleneceğim

Behice

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
Konum
İstanbul
  • Üyelik Tarihi
    7 Şub 2013
  • Mesajlar
    1,910
  • MFC Puanı
    2
  • MFC Seviyesi

Petek Dinçöz, "Milat" adlı yeni albümü ile bugün 11.30-12.00 arası Best FM'de "Arzu'nun İnleyen Nağmeleri" programına canlı yayın konuğu oldu.

''ŞİMDİ Kİ AKLIM OLSA ..''
Dinçöz, Arzu Çağlan'ın 'Çok güzel bir pop albümü yaptın, assolist geçmişinden pişman mısın?' sorusuna; "Şimdi ki aklım olsa o tarz giyinmezdim, o postijler, takma tırnaklar çok kötüydü. Ama Türk Sanat Müziği okuyordum, mecburdum o şekilde giyinmeye. Geçmişte yaşadığım hiçbir şeyden pişman değilim, gurur duyuyorum ama şimdi daha rahatım, yaşımı yaşıyorum, kendimi buldum, özgürce işimi yapıyorum. Belki 5 sene sonra da bu halimi beğenmeyeceğim." yanıtını verdi.

''YENİDEN EVLENMEYİ DÜŞÜNÜYORUM''
Dinçöz, "Can Tanrıyar ile olaylı bir ayrılığın oldu, korkunç bir şekilde sözlü saldırıya maruz kaldın, bir kadın olarak çok bedel ödediğini düşünüyor musun?" sorusunu ise; "Kaybettiğim zamanı telafi etmeye çalışıyorum, sevdiklerimle ve ailemle birlikteyim. Ayrılıkla ilgili konuşmuyorum, hukuki yoldan hakkımı arıyorum. Avukatım ilgileniyor, ben işime bakıyorum, adalete güveniyorum. Ben artık hayatımı yaşamak istiyorum. Hatta yeniden evlenmeyi düşünüyorum, inşallah bu yıl" şeklinde yanıtladı.
 
Üst Alt