• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Petek Dinçöz: Bu yıl yeniden evleneceğim

Konular
2,245
MFC Puanı
20
Petek Dinçöz, "Milat" adlı yeni albümü ile bugün 11.30-12.00 arası Best FM'de "Arzu'nun İnleyen Nağmeleri" programına canlı yayın konuğu oldu.

''ŞİMDİ Kİ AKLIM OLSA ..''
Dinçöz, Arzu Çağlan'ın 'Çok güzel bir pop albümü yaptın, assolist geçmişinden pişman mısın?' sorusuna; "Şimdi ki aklım olsa o tarz giyinmezdim, o postijler, takma tırnaklar çok kötüydü. Ama Türk Sanat Müziği okuyordum, mecburdum o şekilde giyinmeye. Geçmişte yaşadığım hiçbir şeyden pişman değilim, gurur duyuyorum ama şimdi daha rahatım, yaşımı yaşıyorum, kendimi buldum, özgürce işimi yapıyorum. Belki 5 sene sonra da bu halimi beğenmeyeceğim." yanıtını verdi.

''YENİDEN EVLENMEYİ DÜŞÜNÜYORUM''
Dinçöz, "Can Tanrıyar ile olaylı bir ayrılığın oldu, korkunç bir şekilde sözlü saldırıya maruz kaldın, bir kadın olarak çok bedel ödediğini düşünüyor musun?" sorusunu ise; "Kaybettiğim zamanı telafi etmeye çalışıyorum, sevdiklerimle ve ailemle birlikteyim. Ayrılıkla ilgili konuşmuyorum, hukuki yoldan hakkımı arıyorum. Avukatım ilgileniyor, ben işime bakıyorum, adalete güveniyorum. Ben artık hayatımı yaşamak istiyorum. Hatta yeniden evlenmeyi düşünüyorum, inşallah bu yıl" şeklinde yanıtladı.