• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Photoshop Video ve Sesli Anlatımlarım | By HeavenLy

MF-Login

MFC Üyesi
Konular
1,276
MFC Puanı
60
Forumhatti.com ait güzel bir tanıtım videosu da istiyoruz dostum :)

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Şuan telefondan baktığım için kota sıkıntım var WİFİ'den bağlandığımda mutlaka bakacağım.

Şu Photoshop ile ilgili videolu çalışmalara başlaman güzel @HeavenLy

Bu durumda belki bende videolarından faydalanır şu photoshoptan birşeyler öğrenmiş olurum :}

Photoshop'ta button yapımı, Photoshopta gölgelendirme gibi farklı farklı başlıklarda videolu anlatımlarını bekliyoruz, tebrik ederim başarılar

HeavenLy

Özel Üye
Konular
11
MFC Puanı
410
Şuan telefondan baktığım için kota sıkıntım var WİFİ'den bağlandığımda mutlaka bakacağım.

Şu Photoshop ile ilgili videolu çalışmalara başlaman güzel @HeavenLy

Bu durumda belki bende videolarından faydalanır şu photoshoptan birşeyler öğrenmiş olurum :}

Photoshop'ta button yapımı, Photoshopta gölgelendirme gibi farklı farklı başlıklarda videolu anlatımlarını bekliyoruz, tebrik ederim başarılarç

İlk tepkiler çok olumlu oldu hatta geç kaldığımı söyleyen çok insan oldu,o yüzden anlatımların devamı gelecek paşa.

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Hivınli şu sınav geçsin ben de Photoshop öğrenicem. Şimdi mobilim bakamıyom ama müsait zamanda bakcam. Takipçin olcam buralarda :dyg: