• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Pisadam'ın İmparatorluğu / İsyan

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Sonunda okumaya fırsatım oldu. :s86
Çok güzel olmuş :alkis:
Bu ArtemiS'in Suç Dünyası kadar ters köşeye yatırmadı. Belki de hepsini bir anda okuduğumdan bana öyle gelmiştir.
Gölgelerden olmak çok hoşuma gitti :honk: Ok atmakla aramdaki o bağı hissetmenize de ayrıca şaşırdım. Bundan bahsettiğimi hatırlamıyorum. Ok atmaya bayılıyorum. Hatta evde ok takımım var. Ve daha kimseyi yaralamadım :D
Çok güzeldi. Çok beğendim. Emeğine sağlık Kolibandı : )

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Sonunda okumaya fırsatım oldu. :s86
Çok güzel olmuş :alkis:
Bu ArtemiS'in Suç Dünyası kadar ters köşeye yatırmadı. Belki de hepsini bir anda okuduğumdan bana öyle gelmiştir.
Gölgelerden olmak çok hoşuma gitti :honk: Ok atmakla aramdaki o bağı hissetmenize de ayrıca şaşırdım. Bundan bahsettiğimi hatırlamıyorum. Ok atmaya bayılıyorum. Hatta evde ok takımım var. Ve daha kimseyi yaralamadım :D
Çok güzeldi. Çok beğendim. Emeğine sağlık Kolibandı : )

Resmen sesli güldüm :D :D
Nasıl isabetli atmışım diye :d
Oklardan hiç bahsetmemiştin.
Teşekkür ederim MontrKristo seni buralarda görmekte ayrıca güzel : )

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Ben de çok şaşırdım acaba söylemiş miydim diye şüpheye düştüm. Bir de hikayede bir yerde "Siz kesin benim tarzın başka" gibi bir cümle kullanmışım. Dedim bir insan ancak bu kadar ben olabilir. :D
Sonra tabi ses şarkı işleri girince olmadı. Bir de assolist olmuşum bu sesle. Yok artık dedim. Orda da ben sesli sesli güldüm işte. ZeiBack'in müziği bırakması lazımdı. :D

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
yalnız efsane konuydu bu kamkiiii

franz

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Tamamını okuyamadım ama oldukça sürükleyici. Devamını dilerim :)