Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Polise Öfke Kontrolü Semineri

diShy

~ یơυℓℓεss ..
Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    27 Kas 2009
  • Mesajlar
    24,083
  • MFC Puanı
    339
  • MFC Seviyesi

Samsun'da polislere yönelik, "Öfke Kontrolü ve Stres Yönetimi" başlıklı seminer düzenlendi.
Samsun Emniyet Müdürlüğü Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından organize edilen "Öfke Kontrolü ve Stres Yönetimi" konulu eğitim semineri Samsun Polis Evi'nde yapıldı. Seminere emniyet müdür yardımcıları, şube müdürleri, ilçe emniyet müdürleri, kısım amirleri ve polis memurları katıldı. Seminere konuşmacı olarak katılan İstanbul Aydın Üniversitesi Kariyer ve Eğitim Uzmanı Mehmet Ekinci, polislere öfke kontrolü ile ilgili bilgiler verdi. Mehmet Ekinci, "Testinin içinde ne varsa dışına o sızar. Annemiz ve babamız testiye ne koyduysa dışarı o sızar.
Türk toplumunun anne ve babası öğretmenidir. İnsanları kitaplar gibi düşünün ve kapaklarına aldanmayın. Yaşamdaki bilinçaltı monitör gibidir. Hard diske yüklü olan programa göre yaşarız" dedi.
Ekinci, başaramama korkusu, aşağılanma korkusu, onaylanmama korkusu, öz güven kaybı, sevilmeme korkusu, kaybetme korkusu, haksızlık korkusu ve suçlama korkusu hakkında çeşitli bilgiler verdi ve polislere öfke kontrolünün formülünü anlattı. - Samsun[FONT=Arial, sans-serif] [/FONT]
 
Üst Alt