Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Prisma'da Çözünürlük İki Katına Çıkıyor

Sentinus

'boşunaymış' dedirtmeyin be insana..
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    2 Ağu 2016
  • Mesajlar
    11,639
  • MFC Puanı
    906
  • MFC Seviyesi

Akıllı telefon fotoğraflarınızı sanat yapıtlarına dönüştürmek için özel bir sistem kullanan Prisma büyük bir yenilik peşinde. İşte detaylar.

Prisma hakkında gelen son bilgilerde firmanın yenilikler peşinde olduğu görüldü. Üstelik planlamalara göre Prisma bugüne kadarki en büyük güncellemelerinden birini görüyor.
En Boy Oran Sınırlaması Kalktı
Prisma için en büyük yenilik fotoğraflarda uygulanan kare biçiminin iptal edilmesi. Bundan böyle istediğiniz en / boy oranını kullanabileceğiniz bir Prisma gelecek ve böylece sınırlama olmaksızın Prisma üzerinden efekt kullanılabilecek.
Çözünürlük Arttı
Üstelik Prisma’daki yenilikler sadece bu değil. Prisma efektlerinin her zamankinden daha keskin olmasını sağlayacak çözünürlük için de iki kat bir artışa gidildi.
Konuma Göre İçerik Paylaşımı Geliyor
Prisma üzerinden kişilerin konuma bağlı bir paylaşım yapması halinde bu paylaşımlar yakınlardaki sadece yakındaki Prisma kullanıcılarına gösterilecek.
Bu Detaya Dikkat!
Belirtilmesi gereken önemli bir detay ise kare görüntü formatının zorunluluğunun kaldırılmasının yalnızca şu anda iOS'a gelmesi. Geliştirilen yeni özelliklerin Android için Prisma'ya ekleneceği düşünülse de bu konuda kesin bir açıklama yapılmamış durumda.
Fakat kullanıma sunulduğu ilk günden itibaren kişilerin en çok dikkatini çeken uygulamalardan birisi olan Prisma için böylesine bir güncellemenin gelecek olması uygulamanın daha başarılı ve kullanışlı olmasını sağlayacak. Bu durum da kuşkusuz uygulamanın kullanım oranlarına direk etki edecektir.


veteknoloji
 
Üst Alt