• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Profile Kapak Fotoğrafı Ekleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Merhaba Arkadaşlar;

Profillerinize biliyorsunuz ki kapak fotoğrafı ekleyebiliyorsunuz. Bir çok arkadaşımız profillerine nasıl kapak fotoğrafı ekleyeceklerini bilmiyorlar. Ben buradan resimli olarak Profillerinize nasıl kapak fotoğrafı ekleyeceksiniz onu anlatacığım;

İşlemlerden sonra profiliniz aşağıdaki resim gibi güzel bir görünüme sahip olabilir;

ÖNCESİ
Ry77Q7.png

SONRASI
mlYY38.png

Öncelikle Megaforum.COM - Forumun Bir Ad linkinden Kontrol Panelinize giriyorsunuz.
Sonrasında hemen sol tarafta bulunan Profilinizi Düzenle tıklıyorsunuz. Hemen orta kısımda Kapak Fotoğrafı URL göreceksiniz. Oraya http://fotograflinki.com şeklinde kapak fotoğrafınızın linkini yazıp kaydediyorsunuz.

Aşağıdaki resimde gösterildiği gibi olmalıdır;

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Ya ne kadar sorunlu bir üye olduğumun farkındayım ancak ben bunu daha önce denemiştim. Facebook alanını doldurmadınız hatası vermişti. Sonra ben de boşvermiştim. Şimdi tekrar denedim ve aynı hatayı verdi. Hem doldurmak zorunlu değil diyor facebook adresini hem hata veriyor. Muhtemelen sorun bendedir ama bilin istedim :)

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Ya ne kadar sorunlu bir üye olduğumun farkındayım ancak ben bunu daha önce denemiştim. Facebook alanını doldurmadınız hatası vermişti. Sonra ben de boşvermiştim. Şimdi tekrar denedim ve aynı hatayı verdi. Hem doldurmak zorunlu değil diyor facebook adresini hem hata veriyor. Muhtemelen sorun bendedir ama bilin istedim :)

Facebook, Twitter gibi alanlar yeni üyelerde otomatik forumun kendi twitter ve Facebook hesapları doldurulmuş olarak gözüktüğü için '' Yazmak zorunlu değildir. '' cümlesini yazmayı uygun gördüm. Ki eğer kişiler kendi profillerini paylaşmak istemezlerse otomatik forumun kendi sayfaları girmiş olacaktır.

Şimdi eski üyelerde durum bu değil. Eski üyelerde o alan boş olarak görüldüğünden kapak fotoğrafını girdiğinizde o alanları doldurmak zorundasınız gibi hata almış olman normal. Çünkü o alanlar zorunlu alanlardır, mutlaka twitter, facebook gibi alanlara bir link girip o şekilde kapak fotoğrafı eklemeyi dene Lost o şekilde denersen hiçbir sorun yaşamayacaksın.

Konular
6
MFC Puanı
0
ben yaptım ama biraz daha büyük olsa alan güzel olurdu

Konular
911
MFC Puanı
450
Çok hoş bir çalışma olmuş.Emeğinize sağlık:))

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Konular
6
MFC Puanı
0
Yükseklik değerinden bahsediyorsunuz sanıyorum,

Yükseklik değeri 158px bunu biraz daha fazla tuttuğumda üst taraf çok boş kaldığından şık durmuyor ama yinede ayarlamaya çalışırız.

Güzel düşünceleriniz içın teşekkür ederim.

sorun teşkil ediyorsa önemli değil kapak fotoma baktığınızda vermek istediğim mesajın yarıda kaldığını görebilirsiniz. ama daha iyi düzenleyebilirseniz güzel olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...