Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Profilini Ziyaret Eden 10 Nicki Yorumla

Forum

#megaforum#
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    1
  • MFC Seviyesi

Arkadaşlar profilinizi ziyaret eden 10 üyeyi yorumluyoruz. :cool:

ELizanGüL

"Şüphe ettiğin ne varsa vazgeç"
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    2,443
  • MFC Seviyesi

Bezelye ~~ Çok cana yakın, efendi, dilimden anlayan,ağır başlı,samimi mükemmel biri yani:)
BlueMoon ~~ İyi biri,eskiden daha iyi anlaşıyorduk tabi,Allah yolunu açık etsin.
BoluBeyi ~~ Tam bir uyuzdur kendileri:) İyi dostumdur,güzel anlaşırız arada kavgada etsek kahrımı çekebilen biri:)
Coolumsu ~~ İyi bir arkadaş
Gül ~~ pek tanımıyorum ama tanıdığım kadar girişken,sevimli,konuşkan biri:)
Henna ~~ ponçik henna geliyor aklıma ya:D sıcakkanlı,açık Sözlü biri...
Mahser ~~ başıma bela bu:) nazlı bebek diye diye bana adım nazlı bebek kaldı.halbuki hiç naz yapmam:D cana yakın bir o kadarda sinir bozucu biri..
Patron ~~ Yeni olmasına rağmen iyi kaynaştı,efendi birisi:)
ReyyAn ~~ Aha bu kız var ya bitanemmm,canımın içisiii,birlikte KuduruyoZ,eğleniyoruz :)
Sempatik ~~ yeni üyemiz yine:) samimi,iyi niyetli bir arkadaşımız

Saygılar..:)

Coolumsu

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    262
  • MFC Seviyesi

'GeneraL: Fikirleri pek bana uygun değil.. Yine de dışlamıyorum. Kendince haklı sebepleri olabilir.
BlueMoon: Seviyeli ve neşeli bir arkadaş.. Sevdiğim üyelerden.. :smile:
Delete 404: Tanımıyorum. Nickini değiştirmeli.. ^^
Gül: Bana tahammül bile edemiyor. Oysa başlarda aramız iyiydi asdf.. Neyse kendi bilir ama bilmeceli konularını seviyorum. :smile:
Henna: Başlarda severdim. En yakın arkadaşımdı.. Umarım sağlıklıca anne olur..
Hifa: Severim çok iyi bir kızdır. Bana saçma şeyler yakıştırmasa daha çok seveceğim bücürüğü.. :smile:
Mahser: Tanımıyorum. Nickine yeni denk geldim.
NaZzZ: Seviyorum ama sevilmiyorum.. :wink:
Patron: Yeni üyelerden ama pek sevmedim. ^^
Realist: Foruma en çok katkı sağlamış üye.. Tanışmadık ama seviyeli bulduğum birisi.. Board Admin olması gerektiğini forumda daha önce birkaç kaz söyledim. :smile:

Buka

αкℓıη ναяѕα, тєк тαкıℓ.
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    153
  • MFC Seviyesi

. Altaylı ; Kendisini tanımıyorum.
mak res; avatar çalışmaları müthiş. o bu işten anlıyor.
Thundeers ; sen kimdin ya?
LibertA ; Abijimmm, severim kendilerini. eskisi kadar neşeli değil, inşaallah annesi şifa bulsun :)
Herkül ; Nam-ı diğer dede :) bir gün kahvaltı ısmarlamalısın abicim bana :p
Sehri_Ask ; Kendisi bana gıcık olur. hatta bana cadı diyecekmiş bundan sonra. Hoş sohbet bi arkadaşa benziyor. bildiklerim bundan ibaret.
Joe. ; Forumda espriden anlayan nadir insanlardan, bağzen sanki biraz hassas oluyor ama genel manada kafa birisidir.
KokteyL ; Yegane help eğitmenim, son zamanlarda pek görüşmedim. iyi bir dost.
BoluBeyi ; Foruma eski alakası kalmadı, naber ya?
Asrevya ; kıymetli hocam, kısa sürede güzel bir uyum sağladığımızı düşünüyorum. beni ihmal etme :p

Qasem

TevhiD , AdaleT , ÖzgürlüK
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    34
  • MFC Seviyesi

Asrevya: O benim ablam canım ablam hocam değerlim kıymetlim :) Kıskanın hıh :) Bezelye ; Hocamı değerli buluyorum. Herdaim yazssın okuyayım... Buka ; Kardeşime kısa sürede alıştım sevimli tatlı ve İslami kimliği ve kişiliği beni mutlu ediyor. Dem: Hatun sen niye bukadar şirinsinki :) Bana küfretmeye çok meyilli :) bulsa dövecek :)
Herkül: Oabim değerli ve olmazssa olmazlardan.. LibertA: Soğuk durması bana karaşımı yoksa genelmi bilmem ama severim kendisini. Zamanla tanıdıkça alışır bana diye düşünüyorum. mak res: Funda candır. Değerlidir. Gerçekten tanıyacağınoz betteki çok insandan öok öok kıymetlidir. Sezen: Hatun kişisi benim favorim. Kocayı boşarsan haber et hatun :) Sindy: anlatılmaz yaşanır. Bir insan ancak bukadar samimi olur :) Sükût: Tanışmadık eski.üyeymiş dün geldi. Galşba dönmeyi düşünmüyor. Gelirse memnun eder bizi. :)

Bilgi - İnanç - Eylem

ReiS

 ‬
Co Admin
  • MFC Puanı
    6,001
  • MFC Seviyesi

Asrevya: O benim ablam canım ablam hocam değerlim kıymetlim :) Kıskanın hıh :) Bezelye ; Hocamı değerli buluyorum. Herdaim yazssın okuyayım... Buka ; Kardeşime kısa sürede alıştım sevimli tatlı ve İslami kimliği ve kişiliği beni mutlu ediyor. Dem: Hatun sen niye bukadar şirinsinki :) Bana küfretmeye çok meyilli :) bulsa dövecek :)
Herkül: Oabim değerli ve olmazssa olmazlardan.. LibertA: Soğuk durması bana karaşımı yoksa genelmi bilmem ama severim kendisini. Zamanla tanıdıkça alışır bana diye düşünüyorum. mak res: Funda candır. Değerlidir. Gerçekten tanıyacağınoz betteki çok insandan öok öok kıymetlidir. Sezen: Hatun kişisi benim favorim. Kocayı boşarsan haber et hatun :) Sindy: anlatılmaz yaşanır. Bir insan ancak bukadar samimi olur :) Sükût: Tanışmadık eski.üyeymiş dün geldi. Galşba dönmeyi düşünmüyor. Gelirse memnun eder bizi. :)

Bilgi - İnanç - Eylem

Qasem kimseyle sorunum yok

ReiS

 ‬
Co Admin
  • MFC Puanı
    6,001
  • MFC Seviyesi

. Altaylı ; Kendisini tanımıyorum.
mak res; avatar çalışmaları müthiş. o bu işten anlıyor.
Thundeers ; sen kimdin ya?
LibertA ; Abijimmm, severim kendilerini. eskisi kadar neşeli değil, inşaallah annesi şifa bulsun :)
Herkül ; Nam-ı diğer dede :) bir gün kahvaltı ısmarlamalısın abicim bana :p
Sehri_Ask ; Kendisi bana gıcık olur. hatta bana cadı diyecekmiş bundan sonra. Hoş sohbet bi arkadaşa benziyor. bildiklerim bundan ibaret.
Joe. ; Forumda espriden anlayan nadir insanlardan, bağzen sanki biraz hassas oluyor ama genel manada kafa birisidir.
KokteyL ; Yegane help eğitmenim, son zamanlarda pek görüşmedim. iyi bir dost.
BoluBeyi ; Foruma eski alakası kalmadı, naber ya?
Asrevya ; kıymetli hocam, kısa sürede güzel bir uyum sağladığımızı düşünüyorum. beni ihmal etme :p

INŞAALLAH canım kardeşim bi annem var hayatta onun durumu ben çok üzdü şimdi ALLAH a şükür eskisi gibi düzelmeye başladı... Teşekkürler bende sizleri sevijoomm:f39:

Buka

αкℓıη ναяѕα, тєк тαкıℓ.
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    153
  • MFC Seviyesi

INŞAALLAH canım kardeşim bi annem var hayatta onun durumu ben çok üzdü şimdi ALLAH a şükür eskisi gibi düzelmeye başladı... Teşekkürler bende sizleri sevijoomm:f39:

çok şükür canım abiciğim :) sevindim gerçekten, Rabbim sana bağışlasın. rica ederim :u23:

Pisadam

Dalından düşen yaprak rüzgarın oyuncağı olur.
CEO
  • MFC Puanı
    20,557
  • MFC Seviyesi

@Alaska = Uzun yıllardır forumda kayıtlı olan görüştüğüm çok sevdiğim bir arkadaşım. Foruma olan emeği tartışılmaz. Son zamanlarda çok görüşemesekde sevildiğini bilmeni isterim.

[B]Eylül[/B] = Eylüüüll hımm. Seni nasıl yorumlasam bilemedim. Yıllardır tanıdığım ve çok sevdiğim bir arkadaşım yeri gelir çok kavga ederiz ama birbirimizi tanıdığımızdan bu çok da uzun sürmüyor. Sinirlidir biraz foruma ara vermişti çok uzun bir süre tekrar aktif olmasına sevindim. Umarımda öyle kalır, yoksa parçalarım seni fsdjf;dd

[B]Marshmallow[/B] = Forumun rahat duramayanlarından. Genç bir kardeşimiz gençliğin verdiği bir heyecan var üzerinde bu yüzden bazen yaptıklarını görmezden geliyorum.

[B]MeLankoLi[/B] = Piskopat bir kızdır aman dikkat edin ;d Şaka bir yana da kalbi temiz olduğuna inandığım bir arkadaş. Geçen sene problem yaşamıştık ama çözdük diye umut ediyorum. Forum genelinde sevilen biri ayrıca.

[B]Melodram[/B] = Forumun çok eski üyelerinden biridir Cansu. Bundan 8 9 yıl öncesine dayanır bizim arkadaşlığımız. Onun bendeki yeri çok ayrıdır. O yüzden onu bir kaç cümle ile yorumlayamam.

[B]Men[/B] = Tanımıyorum maalesef. Forumun yeni üyelerinden belki ilerleyen zamanlarda tekrar bu konuya girebilirsem yorumlayabilirim.

[B]Sezen[/B] = Forumun teyzesi. CAN'dır o. Yıllardır tanırım bir nevi dert ortağım. Seviliyosun sezo.

[B]Sindy[/B] = Forumun sevilen hanımefendisi, genel itibari ile duruşunu çok beğendiğim bir arkadaşımız.

[B]StigmatA[/B] = Kardeşim benim. Çok güvendiğim ve saygı duyduğum biridir Cem. Bu yüzden forumu gözüm kapalı teslim ettiğim ve asla yarı yolda bırakmayacak bir kardeştir o. CAN'sın sende brocan :)

[B]ZeyNa[/B] = Forumun yine eskilerinden olan bir hanımefendi. 5 6 sene vardır belkide daha fazla o zamanlar biz zeyna ile çok fazla zıtlaşırdık. Şimdi çok masum çok efendi foruma alışması biraz zor olacak ama zoru başarmasını diliyorum.

Şimdilik benden bu kadar.

ELizanGüL

"Şüphe ettiğin ne varsa vazgeç"
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    2,443
  • MFC Seviyesi

@Alaska = Uzun yıllardır forumda kayıtlı olan görüştüğüm çok sevdiğim bir arkadaşım. Foruma olan emeği tartışılmaz. Son zamanlarda çok görüşemesekde sevildiğini bilmeni isterim.

[B]Eylül[/B] = Eylüüüll hımm. Seni nasıl yorumlasam bilemedim. Yıllardır tanıdığım ve çok sevdiğim bir arkadaşım yeri gelir çok kavga ederiz ama birbirimizi tanıdığımızdan bu çok da uzun sürmüyor. Sinirlidir biraz foruma ara vermişti çok uzun bir süre tekrar aktif olmasına sevindim. Umarımda öyle kalır, yoksa parçalarım seni fsdjf;dd

[B]Marshmallow[/B] = Forumun rahat duramayanlarından. Genç bir kardeşimiz gençliğin verdiği bir heyecan var üzerinde bu yüzden bazen yaptıklarını görmezden geliyorum.

[B]MeLankoLi[/B] = Piskopat bir kızdır aman dikkat edin ;d Şaka bir yana da kalbi temiz olduğuna inandığım bir arkadaş. Geçen sene problem yaşamıştık ama çözdük diye umut ediyorum. Forum genelinde sevilen biri ayrıca.

[B]Melodram[/B] = Forumun çok eski üyelerinden biridir Cansu. Bundan 8 9 yıl öncesine dayanır bizim arkadaşlığımız. Onun bendeki yeri çok ayrıdır. O yüzden onu bir kaç cümle ile yorumlayamam.

[B]Men[/B] = Tanımıyorum maalesef. Forumun yeni üyelerinden belki ilerleyen zamanlarda tekrar bu konuya girebilirsem yorumlayabilirim.

[B]Sezen[/B] = Forumun teyzesi. CAN'dır o. Yıllardır tanırım bir nevi dert ortağım. Seviliyosun sezo.

[B]Sindy[/B] = Forumun sevilen hanımefendisi, genel itibari ile duruşunu çok beğendiğim bir arkadaşımız.

[B]StigmatA[/B] = Kardeşim benim. Çok güvendiğim ve saygı duyduğum biridir Cem. Bu yüzden forumu gözüm kapalı teslim ettiğim ve asla yarı yolda bırakmayacak bir kardeştir o. CAN'sın sende brocan :)

[B]ZeyNa[/B] = Forumun yine eskilerinden olan bir hanımefendi. 5 6 sene vardır belkide daha fazla o zamanlar biz zeyna ile çok fazla zıtlaşırdık. Şimdi çok masum çok efendi foruma alışması biraz zor olacak ama zoru başarmasını diliyorum.

Şimdilik benden bu kadar.

Sensin psikopat :p
Şaka maka sağol güzel yorumun için.) :f10:

Eylül

Kalp açık deniz, koyu dengesiz.
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    833
  • MFC Seviyesi

Çok iyi bir yorumlama olmuş ya :thumbsup: :)) parçalarsın en az benim kadar sinirlisin ;d

Üst Alt