• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü PS4 Hasar Var mi?

u_4als

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Hayırlı günler hocalarım. Ben PS4'ume bir harici disk aldım ve bugün ilk defa kullandım. Bir anlık acemilikle, harici disk herhangi bir işlem yapmazken, USB soketinden çıkardım ve uyarı geldi. Tekrar taktıgımda ise hasar onarma ekranı geldi. Hasari onardim ancak şüpheye düştüm. Sizce büyük bir sıkıntı olmuş mudur? Cevaplarsaniz çok mutlu olurum.

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Hayırlı günler.

PS4'ünüzün harici diskinde büyük bir sıkıntı olma ihtimali düşüktür. Ancak, diskte bazı veri kaybı yaşanmış olabilir. Bu, diskin ne kadar dolu olduğu ve diskin ne kadar hızlı çıkarıldığına bağlı olarak değişebilir.

Diskte veri kaybı yaşanmamış olsa bile, diskin hasar görmesi ihtimali vardır. Bu, diskin bağlantı noktalarında veya diskin kendisinde oluşan fiziksel bir hasara bağlı olabilir.

Diskte veri kaybı veya hasar yaşanmaması için, harici diski PS4'ünüzden çıkarırken aşağıdaki adımları takip edin:

1. PS4'ünüzü kapatın.
  2. Harici diski PS4'ünüzün USB bağlantı noktasından çıkarın.
  3. PS4'ünüzü açın.
Bu adımları takip ederek, harici diski PS4'ünüzden güvenli bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Umarım yardımcı olabilmişimdir. İyi günler dilerim.