• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

PSY'ı Şoke Eden Soru

Konular
12,578
MFC Puanı
2,330
Bir etkinlik için İstanbul'a gelen ve "Gangnam Style" şarkısıyla olay olan Güney Koreli şarkıcı Park Jae-Sang (PSY), basın toplantısı düzenledi.

İngilizce sorulan bir soruyu Türkçe'ye çeviren tercüman, basın toplantısına damgasını vurdu.

GANGNAM'I EN FAZLA İZLEYEN 3. ÜLKE TÜRKİYE

Güney Koreli şarkıcı Park Jae-Sang (PSY), "Türkiye'ye ilk defa geldim. İstanbul'da da ilk defa bulunuyorum. Türkiye ve Kore arasındaki kardeşlik bağı herzaman çok güçlüydü. Aynı zamanda benim Youtube'deki müzik videomu en fazla izleyen ülkeler arasında Türkiye 3'üncü sırada olduğu içinde ayrıca çok mutluyum. Birinci ülke Amerika, daha sonra Tayland ve sonrasında Türkiye ve Kore şeklinde sıralanıyor. Bunun için çok teşekkür ederim" dedi.

TERCÜMANIN TÜRKÇE SORUSU GÜLDÜRDÜ

Basın toplantısında İngilizce olarak sorulan soruyu Türkçe'ye çeviren tercüman PSY'i şoke etti.

Şaşkınlığını gizleyemeyen Park Jae-Sang'a tercümana bir süre baktıktan sonra "Bana İngilizce sorulan soruyu Türkçe olarak soruyorsunuz?" diyerek güldü. PSY, 'Senin mesleğin ne?' diyerek tercümana takıldı.

Park Jae-Sang'a, "Hala daha tam olarak özel nedeni bilemiyorum. Neden bu kadar ünlü olduğunu. Belki de danstaki o seksi hareketleden dolayı olabileceğini düşünüyorum.

Aynı zamanda Youtube'da küçük çocukların şarkımı dinleyerek attıkları çığlıklarını ağlayışlarını bende görüyorum. Benim kendi çocuğumda bu şekilde davranıyor. Bunları göremek yinede mutluluk veriyor. Nisan'da ayrıca yeni bir single çıkarıcam. Belki yeni bir Gangam Style tarzındaki bir danslada karşınıza çıkabilirim" diye konuştu.