Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

vioLeta

| Az İnsan Çok Huzur |
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    29 Tem 2015
  • Mesajlar
    2,557
  • MFC Puanı
    350
  • MFC SeviyesiYüzümüzü her gün makyaj ve bakım ürünleriyle şımartırken vücudumuzun geri kalanının da aynı derecede ilgi göstermemiz gerektiğini unutuyoruz.

Özellikle yazın gelmesiyle birlikte kısalan etek boyları ve bikinilerle bacaklarınız da ekstra bakıma ihtiyaç duyuyor.

Rutininize ekleyeceğiniz 3 ufak detayla plaj seksapelinizi bir üst seviyeye çıkarın.1. Bacaklarınız Nefes Alsın

Yüzünüze peeling yapmak nasıl cildinizi canlandırıyorsa aynı şey bacaklarınız için de geçerli. Banyo rutininizde kullanacağınız ürünlerle bacaklarınıza ihtiyacı olan nefesi aldırabilir, ya da banyo sonrası bakımınıza ekleyeceğiniz glikolik asitli vücut kremleriyle acısız peelingin keyfini çıkarabilirsiniz. Ancak glikolik asitli ürünleri güneşe çıkmayacağınız zamanlarda kullanmaya dikkat etmelisiniz.2. Konforlu Epilasyonun Keyfini Çıkarın

Eğer henüz lazer epilasyon kolaylığından faydalanmadıysanız, istenmeyen tüylerden kurtulmak için iyi ürünlere yatırım yapmalısınız. 5 bıçaklı bir jiletle bacaklarınızı tahriş etmeden tüylerinizden kurtulabilecekken ağdayla uzun süreli bir sonuç elde edebilirsiniz. Ya da su altında çalışan bir epilasyon aletiyle seksi bacaklara konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Üstelik buharla açılan gözeneklerle epilasyon çok daha acısız, kolay ve pürüzsüz olacaktır.3. Ekstra Nemle Vücudunuzu Şımartın

Bacaklar vücudun diğer bölgelerine göre kuruluğunu gözle görülür bir şekilde belli eder. Bu yüzden tüm bu işlemlerden sonra etkili bir nemlendiriciyle bakımınızı sonlandırmak harika bir sonuç için olmazsa olmaz. Eğer ekstra kuru bir cilde sahipseniz gece nemlendiricinizin üzerine yedireceğiniz ince bir tabaka vücut yağı ile bacaklarınızın ihtiyacı olan nemi yoğun bir şekilde depolamasını sağlayabilir, onları şımartabilirsiniz.
 
Üst Alt