Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Rappelz

Rinnar

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    17 Haz 2015
  • Mesajlar
    68
  • MFC Puanı
    0
  • MFC Seviyesi

Grafikleri ve diğer tarzları hakkında beğendiğim bir oyundu. Geçen gün yeniden başlama kararı aldım, şuan levelim düşük olmasına rağmen eski tecrübelerime göre size bir kaç bilgi vereceğim.

Oyunda 3 ırkımız var. Deva , Asura , Gaia. Hepsinin 3 üst sınıfı ve 3 üst sınıfın 1'i hariç 2 üst sınıfı daha var. İlk üst sınıfımızı 10 levelde, ikincisinide 50 levelde alabiliyoruz.

Oyunda pet sistemi var. Özellikle cidden ihtiyaç duyuluyor petlere. Örneğin bir warrior atağı çok olmasına rağmen, yanında sürekli bir cleric ile gezemeyeceği için, Blue Pixi kullanarak heal ihtiyacını karşılıyor.


Artık oyunda 10 levelde pet kartlarından 5 er adet veriliyor. Bazıları eksik olsada. Ayrıca şunu belirtmeliyimki, eğer pet yakalamaya çalışırken peti yakalamanız başarısız olursa, pet kartınız yok oluyor.

Oyunda iki adet silah level sistemi var. Birinde demirciden basıyorsunuz, itemler yanmıyor, ama level 10 a getirene kadar bizden baya para istiyor. Birde cube lar ile + basabiliyoruz.
 
Üst Alt