• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Reptilian bir kadınla 2. röportaj ve son bölüm.

Konular
788
MFC Puanı
4,380
İsveç'te Reptilian kadınla yapılan 2. röportaj ve son bölüm. Bu serinin ilk bölümünü izleyenler biliyordur. Bu röportaj İsveç'li Ole K'nın yaptığını iddia ettiği bir röportajdır. İnanıp inanmakta herkes özgürdür. Benim yaptığım ise bu yapıldığı iddia edilen röportajı sizlerle paylaşmaktır. Videoların bölümlerini yayınlamaya başladıktan sonra maalesef olumsuz bazı eleştiriler de aldım. Hatta kanalımı youtube'a şikayet edenler bile olmuş. Ve ne gariptir ki, röportajı tercüme ettiğim siteye de şu an ben giremedim. Site açılmıyor. Bu ikinci röportajı da sizlerle o siteden indirmiş olduğum pdf kopyasından paylaşıyorum. Sonuç olarak tekrar belirtmek istiyorum ki, benim yaptığım sadece yapıldığı iddia edilen bir röportajın sizlerle paylaşılmasından ibarettir. İnanıp inanmamakta herkes özgür bir iradeye sahiptir.