• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Resimde Önce Ne Gördünüz? ( Test )

Orçun

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
4,880
zaten bir resime baktiginda , hani ilk baktiginda anlam cikaramadigin resimlerde..

ilk önce seninle alakali bir anlami olan yere bakicaksin .. Senin icinde birseyleri cagdastiran Ufak bir kare, yada kücük bir cizik ..

Öyle öyle bir resmin anlami olusur ..

( evet harika türkcem vardiya benim zaten cok güzel anlattim sanirim :) .. umarim anlamissindir .. )
o zaman işler değişir tabi. benim dediğim bu psikanaliz testler. sorar ya psikolog arkadaş ilk baktığında ne görüyorsun diye. baktım mı artık amazon ormanı bile görürsün orası başka. ^^

DarkWoman

MFC Üyesi
Konular
5,318
MFC Puanı
66,370
o zaman işler değişir tabi. benim dediğim bu psikanaliz testler. sorar ya psikolog arkadaş ilk baktığında ne görüyorsun diye. baktım mı artık amazon ormanı bile görürsün orası başka. ^^

evet ; ) bu son dedigim konu disiydi ; ))

biz bakmak dan bahsetmistik..
görmek cok degisik bir konu : ))

Orçun

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
4,880
bu da rorschach testi. ilk gören pek çok değişik anlam çıkarabilir.

Ekli dosyalar

• rorschach-test-ink-blot-psychiatric-evaluations-80230669.jpg
    rorschach-test-ink-blot-psychiatric-evaluations-80230669.jpg
    121 KB · Görüntüleme: 3

iyiliktozu

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
900
Ağaç ve kökleri bir arada gördüm.
Ne kadar şefkatli biriyim...