Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Rocky mobil oyunu çıktı

Ragnar Lothbrok

Rakı Aşk İle Islanır;Aşk Rakı İle Uslanır.JosephCo
MFC Üyesi
Konum
Mars
  • Üyelik Tarihi
    16 Nis 2016
  • Mesajlar
    644
  • MFC Puanı
    168
  • MFC Seviyesi

Rocky mobil oyunu çıktı

Geliştiriciliğini Tapinator’un yaptığı Rocky, bugünden itibaren -şimdilik- iOS için indirilebilir durumda.

Bir filmden alınabilecek hangi tür gaz varsa hepsini Rocky film serisiyle almışızdır. Şimdi efsaneleşen karakteri artık telefonlarımızda oynama vakti. İlk olarak bundan 40 yıl önce vizyona giren filmin aynı isimdeki oyunu, iOS için indirilebilir durumda.

Tıpkı filmde olduğu gibi boksörün kariyeri boyunca karşılaştığı Apollo Creed, Clubber Lang ve Ivan Drago gibi boksörlerle maç yapacağınız oyunda, kemeri kazanmak için kazanmak zorundasınız. Rocky’nin hem eğitim hem de profesyonel boks maçlarını, ekranınıza gelen simgeleri kullanarak yapacaksınız.

Oyunun geliştiricisi olan Tapinator’un genel müdürü Ilya Nikolayev, Rocky’nin 40 yıllık geçmişi olan ve karakter açısından muazzam derecede zengin bir marka olduğunu söyleyerek oyunu bilinçli olarak boks simülatörü yerine arcade tarzında kurmayı tercih ettiklerini söyledi. Arcade’in mobil cihazlarda iyi temsil edilen bir alan olduğunu söyleyen Nikolayev, grafik tarzı ve diğer ayrıntılarla Rocky markasının ruhunu oyuna yansıtmak açısından bunun kendileri için önemli bir ayrıntı olduğunu belirtti.

Şimdilik iOS için indirilebilir olan oyunun 2017’nin başlarından itibaren de Android’e gelmesi bekleniyor.


 
Üst Alt