• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Rome Total War Full İndir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fatihupload

MFC Üyesi
Konular
22
MFC Puanı
0

12.jpg

og.png

b4.jpg

c5.jpg

a5.jpg

hkk.png

Rome Total War serisinin ilk oyunu olan Rome Total War 1 diğer Total War oyunlarından farklı olarak Activision tarafından yayınlanmıştı.Yayınlanacağı duyulduğu andan itibaren en çok beklenen oyunlar listesinde olan Rome Tota War 1 , kendisinden önce yayınlanan Total War oyunları gibi savaş ve siyaset olmak üzere 2 ayrı haritada oynanıyordu.Peki bu yeni Total War , yeni yapımcı firmasıyla nasıl bir oyun olacaktı?

Oyuna giriş yapıyoruz.Özlü bir söz ile yüklenen oyunumuz , biraz sonra açılıyor.Oyun açıldıktan sonra tek oyuncu menüsüne tıklıyorum ve senaryoyu direk başlatmadan önce tutoriali açıyorum az çok oyunun mantığını kavrayabilmek adına.Tutoriali açtığımda , minik sanki maket askerlerle savaşıyormuş gibi hissettim.Mor renkli Roma askerleri ile barbarlar savaşıyor , benim askerlerim de izliyordu.Bundan istifade birkaç dakika şöyle bir grafikleri süzdüm , efektleri inceledim.Söyleyebileceğim ilk şey , eğer bir grafik tutkunu iseniz Rome Total War 1 kesinlikle sizi tatmin etmeyecektir.Maket askerlerle , yarım yamalak efektler eğer grafiğe önem veriyorsanız sizi bayacak , konusuna , oynanışına bakmadan sizi oyundan kesecektir.Tabii bu bir strateji oyunu , grafiğe pek takılmazsınız da , ben yine de uyarayım.Biraz sonra , askerleri nasıl ilerleteceğimi , toplu komuta edeceğimi öğrendikten sonra , savaşmanın vakti geliyordu.

İlk olarak bana hücum eden barbarları püskürtmem lazımdı.Okçularımı arkaya , general ve piyadelerimi ise ilerde tutarak kolayca püskürttüm.Oynanışı gayet basit buldum , askerleri komuta etmekte oldukça basitti.Fakat , oyun benim gibi bir strateji tutkununu bile kısa sürede baydı.Grafikler donuk , askerler ise oldukça küçüktü.Yani savaş ekranından pek bir şey anlayamıyordunuz.Oyunun siyaset kısmı için ise pek bir şey söyleyemem , sadece tutoriali oynama fırsatı buldum.

Tutorialin devamında ise , askerleri köprüden geçirip mor Roma askerleriyle beraber barbarlara karşı mücadele veriyorduk , pek fazla dayanamadan tutoriali kapattım ve oyundan çıktım.Total War oyunlarının en iddialısı olarak , beni kesmediğini söyleyebilirim.

Son satırlarımda özetlersem , oyunun sadece savaş ekranı ve grafikleri hakkında yapabileceğim yorum komuta etmenin kolaylığı ve oynanışın gayet basitliğinin yanında grafiklerin , efektlerin berbatlığı ise insanı bayacak türde.Siyaset ekranını incelemeye fırsat bulamadım , belki onunla beraber oyun daha keyifli hale geliyordur fakat , savaş ekranının oldukça kötü olduğunu söylemem lazım.Ben kısaca inceledim , sizlere tavsiyelerimi sundum.Fazla spoiler vermeden oyunu sizlerle paylaşayım.

sistem.png

İşletim : Windows 7 + Windows Xp + Windows Vista + Windows ME

İşlemci : 1.0 GHZ veya daha yukarısı.

Ram : 256 MB bellek veya daha yukarısı.

Ekran Kartı : 64 MB

Boş Alan : 3 GB boş alan.
tek.png

http://turbobit.net/6zh3kyo44ygi.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...