• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Rüzgar Erkoçlar: Erkek Olduktan Sonra Defalarca Aldatıldım

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Rüzgar Erkoçlar: Erkek Olduktan Sonra Defalarca Aldatıldım

Ameliyatla gögüslerini aldırarak hormon tedavisiyle erkek olan Rüzgar Erkoçlar, daha önce birçok kez aldatıldığını belirterek "Onları Allah'a havale ediyorum" dedi.

Star TV'de ekranlara gelen 'Duymayan Kalmasın' adlı magazin programına katılan Rüzgar Erkoçlar, özel hayatına dair çarpıcı açıklamalar yaptı.

KIZ ARKADAŞI KISKANIYOR

Bir dizi ameliyatla cinsiyet değiştiren 30 yaşındaki oyuncu, 4 aydır güzel bir hanımefendi ile birlikte olduğunu ve kız arkadaşı tarafından çok kıskanıldığını söyledi.

"ONLARI ALLAH'A HAVALE EDİYORUM"

Daha önceki ilişkilerinde defalarca aldatıldığını itiraf eden Erkoçlar, "Onları Allah'a havale ediyorum" ifadelerini kullandı.

Yqd1Xa.jpg

Haberlercom

Nyks

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
120
Buda ne kızken mutluydu. Nede erkek oldu mutlu... Bunun da işi zor. İşin kötüsü üçüncü bir seçenekte kalmadı; ):)

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Kızken daha guzeldi ne diye erkek olduysa.