• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

S.Net CiftLik Degildir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
90
MFC Puanı
380
ARKADASLAR INANIN KI HANI KOLAY KOLAY FORUMLARDA LOG PAYLASMAM AMA BU OLAY BANA YAPILINCA BEN SIZINLE PAYLASMAK ISTEDIM. KARARI SIZ VERIN..

[12:55] * ChanServ mod değiştirdi:+b coolstyle!*@*
[12:55] * CooLStyLe ChanServ Tarafından Kanaldan Atıldı (AKICK by tolga (User has been banned from the channel))
[12:57] <+AsiL> * CooLStyLe ChanServ Tarafından Kanaldan Atıldı (AKICK by tolga (User has been banned from the channel))
[12:57] <&Tolga> ne oldu AsiL?
[12:57] <+AsiL> Tolga adam snn eski djyin akicke almasan olurmusun
[12:57] * IRC`den Çıktı: Pilot_Bnb (Sohbet@94.54.C7017CED.9BBBF59D) (MegaForum.Com Genel Paylaşım Platformu! - vBulletin)
[12:58] <+AsiL> cok dusman ediniyorsun
[12:58] <&Tolga> :)
[12:58] <&Tolga> senide almamı istermisin
[12:58] <+AsiL> alaman
[12:58] * Giriş: iremnaz74 (Sohbet@88.236.101EC31.2A6D918)
[12:58] <+AsiL> actırırım ben
[12:58] * IRC`den Çıktı: medine (Sohbet@78.161.74818FAB.BA54F358) (MegaForum.Com Genel Paylaşım Platformu! - vBulletin)
[12:58] * Giriş: latif06a (Sohbet@88.253.C5B2E402.48295C99)
[12:58] <&Tolga> :)
[12:59] * Tolga mod değiştirdi:+b AsiL!*@*
[12:59] * Tolga Tarafından Atıldınız (Nush ile uslanmayanın hakkı tekdir tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.)
[12:59] * Tekrar Girilmeye Çalışılıyor...
[(CoDeR)] #radyo Kanalına Giremezsiniz, Kanalda Banlısınız.

VE DAHA SONRASI VAR #OPERHELP odasinda..

#OperheLp
[13:00] * Tolga mod değiştirdi:+v AsiL
[13:00] <Tolga> Selam AsiL, size nasil yardimci olabilirim?
[13:01] <+AsiL> Tolga S.net snn babanın cifligimi neden durduk yere kanaldan atıyrosun.
* Servere Bağlı Değilsiniz
[13:01] * Bağlantınız Kesildi

SOZ KONUSU BIZI KANALDAN ATMASI DEDGIL. SOZ KONUSU TAKILDIGIMIZ SERVERDE HER NE KADAR KENDISI PARA KARSILIGINDA Oper-Admin YADA KANAL KIRALIYORSA DA BU ORDA BULUNAN USERE SAYGISIZLIK EDIP SERVERDEN UZAKLASTIRMA "HAKKI" VERMIYOR.

BEN SADECE FIKRIMI SOYLEDIM KALKIP TEHDIT EDER GIBI BANA da AYNISINI SANADA YAPABILIRIM DEMEK KUSTAHLIGINI KENDINDE GORUYORSA, MADEM HERSEY YETKI MADEM HERSEY PARA OZAMAN HERKES KIRALAMA YAPSIN VE ISTEDIGINI GELISI GUZEL ATSIN.. KARAR TAKDIR SIZ IRC VE FORUM KATILANLARININDIR...

Konular
32
MFC Puanı
1,710
artık öyle oldu ciftlik :) haksızlık yapılan bir yer oldu birde adam kayırma vs vs AsiL boşver gereksiz insanları takma

Konular
90
MFC Puanı
380
Bundan Sonra Böle INSANCIKLARI ben burdan Deşifre Edicem.. Hangi Sunucu oLursa oLsun.

Konular
4
MFC Puanı
30
SOZ KONUSU BIZI KANALDAN ATMASI DEDGIL. SOZ KONUSU TAKILDIGIMIZ SERVERDE HER NE KADAR KENDISI PARA KARSILIGINDA Oper-Admin YADA KANAL KIRALIYORSA DA BU ORDA BULUNAN USERE SAYGISIZLIK EDIP SERVERDEN UZAKLASTIRMA "HAKKI" VERMIYOR.

BEN SADECE FIKRIMI SOYLEDIM KALKIP TEHDIT EDER GIBI BANA da AYNISINI SANADA YAPABILIRIM DEMEK KUSTAHLIGINI KENDINDE GORUYORSA, MADEM HERSEY YETKI MADEM HERSEY PARA OZAMAN HERKES KIRALAMA YAPSIN VE ISTEDIGINI GELISI GUZEL ATSIN.. KARAR TAKDIR SIZ IRC VE FORUM KATILANLARININDIR...

sohbet.net de herşey mübah.. bir çok irc sunucusuna takıldım hiç bir sunucuda görmedim ordaki kuralsızlığı.

Konular
90
MFC Puanı
380
Ben Mynet Gibi Dünyanın En Büyük Sohbet Portalinda bile Çalıştım yönetiminde De yer aldım. Burası Gibi Rahat bir yer görmedim. bir yoneticini ki bu Net Adminde olsa Uyeye Usere Atılma Sebebi Vermek Zorundaydı. Bu Yuzden Dünyanın En büyük Irc Sohbet Portalı oldu Orası. Kapandı ama Yinede Arar olduk o günlerimizi Ve Userlerimizi..

Konular
51
MFC Puanı
130
Asil güzel evet eleştiri olarak bu durumu paylaşıyorsun fakat kişilerin yaptığı davranışlardan ötürü tamamen sohbet.net i karalıyamazsın lakin siz sadece sorun olan kişiyle sorunu çözmeye çalıştığınız için karalamaya teşebbüs etmiş gibi gözükmüşsünüz. bu durumu Hero olur Ozan Olur Arda Olur Ben olurum birebir görüşüp, yardım alamadınız mı? Bu sorunu karalama yapma amaçlı açıldığını düşünüyorum.

Konular
90
MFC Puanı
380
DArkLord Şimdi SNette Varolan bir sorunu dile getirdik dfikkat ettiyseniz başka bir köşede yazıyı loglamadık tamamen siz yöneticilerin gorup gerekeni yapması için olan birşeydi.. ilgi ve yardım konusuna gelirsek
kaç admine sesleniysemde cvp veren olmadı yazının en başını okursanız ne demek istediğim ortada kolay kolay log vermem almam ama bu adam bardağı fazlasıyla taşırdı. ister kızın ister darılın ben bu adamın size ve sohbet nete bir faydası olacağına inanmıyorum. başka loglarıda var yayınlamadım.

Konular
2
MFC Puanı
130
aga ama kendin kafa tutmuşsun alaman actırırım falan :)

Konular
90
MFC Puanı
380
ibadeth şimdi adam CoAdmin ya atar yapıyor herkese alırsa bile yine girerim kanala babasının kanalı değil. KIZ founder kendi Sop ve gelen gidene salça oluyor biz hatalıysak onun buyukluk göstermesi lazım ilk etapta. ne Demek Senide alırım Akicke.

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
Olmaması gereken $eyler bunlar .. Sunucu ımaJını zedeleyen gereksız yersiz ego ürünü davranı$lar..

Konular
2,686
MFC Puanı
180
Bunlar Ya$anmaması gereken Ama Her daiM Malesef ki Ya$anan OlayLar

Konular
8
MFC Puanı
950
Yönetimin bu konuyu görüp birşey yapacağını düşünüyorum..

Star

MFC Üyesi
Konular
6
MFC Puanı
110
Arkadaş irc'e yeni başlamış sanırım, bunlar senelerdir olan durumlar. Büyütülecek bir durum yok. Gün gelir sende onu atarsın :)

Konular
90
MFC Puanı
380
Star olaya snn baktığın pencereden çok defa baktım. Herkesin bir tahammül noktası vardır. her şeye soru cevap gibi gelicek bazılarına ama Ben böbürlenmeyi sevmem ama snn yaptığın iş kadar IRC geçmişimde var ilk kez sanala girip birisi tarafından atılan bir sohbet net useri değilim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...