• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Sadakatsiz'e damga vuran sahne

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150

sadakatsize-damga-vuran-sahne-MVf.jpg

Sadakatsiz son bölüm final sahnesinde ise Asya'dan nefret ettiğini söyleyen Volkan duygularına yenik düştü.​

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz, 13. yeni bölümüyle 13 Ocak Çarşamba akşamı ekrana geldi. Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Özge Özder'in başrollerde oynadığı Sadakatsiz'in son bölümünde Volkan ve Ali'yle eski günlerini özleyen Asya'nın kafası karıştı.

Ali'nin sürekli sorun yaşamasının sebebi, arada kalmış olması ve ilgi beklemesi olduğunu söyleyen Turgay, Asya'ya Volkan'la bir araya gelmeleri gerektiği tavsiyesinde bulundu. Turgay, Asya'dan eski günlerdeki gibi bir süre Ali'yle ilgilenmelerini istedi.

VOLKAN'DAN ASYA'YA İTİRAF!

Diğer yandan ise Selçuk'la birbirine giren Volkan, öfkeden deliye döndü. Asya'ya olan öfkesini ondan çıkarmaya çalışan Volkan, duygularını kontrol edemedi.

Selçuk, onun bu tavırlarının sebebinin ise hala Asya'ya aşık olması olduğuna bağladı.

Asya'dan nefret ettiğini söyleyen Volkan, ne kadar inkar etse de bu durumun içinden çıkamadı ve Asya'nın kapısında adeta ona yalvardı. Volkan gözyaşları içinde Asya'ya "Neden bu şehirden ayrılmıyorsun? Beni delirtmek hoşuna mı gidiyor? Sen gidince ben iyi olacağım. Seni görmeyince ben iyi olacağım. Seni görmeyince ben iyiyim, sensiz benim hayatım mükemmel. Git buradan Asya yalvarıyorum git ve bir daha da dönme" dedi.
Volkan'ın bu hallerini gören Asya ise eski mutlu günlerini ve Volkan'ın ihaneti yüzünden yaşadığı zor anları tekrar hatırladı.

TURGAY, ASYA'YA HİSLERİNİ AÇIKLADI

Asya'yla uzun süredir arkadaşlık eden Turgay, hislerini ona açmaya karar verdi.

Asya'yla baş başa bir akşam yemeğine çıkan Turgay, şakayla karışık onunla evlenmek istediğini söyledi.

İkilinin bol bol eğlendiği bu yemeğe ise Volkan ve Derin'in gelmesi ortamı tatsızlaştırdı. Gecenin sonunda Asya'yı evine bırakan Turgay, ona duygularını itiraf ederek, bir gün evlenmek isterse buna hazır olduğunu söyledi. Peki Asya, Turgay'ın duygularına karşılık verecek mi? İkili arasında yeni bir aşk başlayacak mı?

BAHAR'I YIKAN MERT'İN İHANET FOTOĞRAFLARI

Sadakatsiz son bölümde Bahar, Mert tarafından bir kez daha ihanetle yüz yüze geldi. Son zamanlarda Mert'in eve geç gelişlerinden şüphelenen Bahar, ona bir şans daha vermişti.

Tam da çocuk için yeniden harekete geçtikleri sırada, Bahar'ın telefonuna gelen fotoğraflar her şeyi yerle bir etti. Mert'in birlikte olduğu kadın onunla olan fotoğraflarını Bahar'a gönderdi. Büyük bir hayal kırıklığına uğrayan Bahar, çekip gitti. İhaneti ortaya çıkan Mert ise büyük bir şok yaşadı.

ALİ HIRSIZLIK YAPTI

Son zamanlarda olanlardan çok etkilenen Volkan ve Asya'nın oğulları Ali, okulda arkadaşlarının eşyalarını çalmaya başladı. Kermeste Derin'in standından bileklik çalan Ali, annesine yakalanınca ise ona hediye aldığını söyledi. Asya bu durumun üzerine gitmedi ancak okulda olan olaylar işin rengini değiştirdi. Okul arkadaşları Ali'nin eşyalarını çaldığından şüphe edince, Ali okuldan kaçtı. Annesi ve babasının aradığı Ali gece yarısı sokakta polisler tarafından bulundu.

Brida

MFC Üyesi
Konular
12
MFC Puanı
8,810
cesur bir senaryo sanırım, bi ara izlemeyi düsünüyorum.

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
vallah ben izliyorum gerçi ilk bölümlerde aldatma nası olur konusunda resmen ders verdiler biraz acaip gelmişti ama konusu dğeişik geldi, ne bilim öyle izliyorum yani:)))

Brida

MFC Üyesi
Konular
12
MFC Puanı
8,810
vallah ben izliyorum gerçi ilk bölümlerde aldatma nası olur konusunda resmen ders verdiler biraz acaip gelmişti ama konusu dğeişik geldi, ne bilim öyle izliyorum yani:)))

biraz arastirinca Doctor Foster dizisinden uyarlama oldugunu öğrendim. çoğu diziler artik uyarlama zaten, buna şaşırmadım da. oyuncuları hakkını veriyormus senaryonun öyle okuyorum, fakat bu senaryonun sürreal oluğu da epey açık ve insanlar da dizinin reytingini buna rağmen tavan yapmışlar. sırf bu yüzden merak ettim desem yalan olmaz hani.

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
başlarda biraz uçuk geliyor bizim yurdumuza göre ama merak uyandırıyor.

Brida

MFC Üyesi
Konular
12
MFC Puanı
8,810
uçuk gelen nice şeyi zamanla kabulleniyor insanoğlu, algı yönetimi bu demek aslinda. yavaş yavaş herseye alisabiliyoruz bu sekilde:)
yine de her seye rağmen merak güzel bi duygu. merak, ilgiyi diri tutan bir eylem çünkü.

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
şu var insanoğlunun en büyük olayıdır alışmak, herşeye alışır. Ölüme, zorluklara, herşeye.

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
Yabancı diziler izliyorum coğunlukla ?

Brida

MFC Üyesi
Konular
12
MFC Puanı
8,810
şu var insanoğlunun en büyük olayıdır alışmak, herşeye alışır. Ölüme, zorluklara, herşeye.

ah evet, çok güzel bir noktadan yakaladınız. suç ve ceza da geçer bu `` önce biraz ağladılar, ama alıştılar şimdi. aşağılık insanoğlu her seye alısır`` der dostoyevski. sanroa benzerini camus da der; insan eninde sonunda her seye alisir. öyledir de hakikaten, aliskanliklardir hayatimizi mahveden ya da düzlüğe çıkaran. yalnızca dozu önemli:))

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
işte bu insanın en karakteristik özelliğidir, a dan z ye tüm insan tipleri için geçerli:)

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
O kadar bilgi yok bende bukadarıyla idare ediyrum:_))))