Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Şahsına Münhasır

ReiS

 ‬
Co Admin
  • MFC Puanı
    6,001
  • MFC Seviyesi

Yeni Moderatörlerimizden.. Gördüğüm kadarıyla sıcak kanlı samimi içten bir arkadaşımız. Kısa sürede forumun sıcaklığına alışan çalışkan bir arkadaşımız. Tanıştığımıza sevindik MF ailesi olarak. İyi ki tanıştık iyi ki aramızdasın. Nice güzel günlere dileklerimle...

StigmatA

♣Şeytana Uymuyorum, Sadece Aynı Fikirdeyiz!♠
Administrator
  • MFC Puanı
    118,913
  • MFC Seviyesi

kısa sürede sanki yıllardır burdaymış gibi burayı beimseyen bir arkadaşımız ve her zaman çizgisini koruyan biri. Gülendam Nickinide ilk gördüğümden beri anlamsızca aklıma bir adan altaki şarkıyı getirten forumdaşımız.:)

Sakil

Nothing is certain but the unforeseen.
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    597
  • MFC Seviyesi

İlk nicikin okuduğumda gülenadam diye okumuştum bunu her seferinde söylüyorum çok sıcak kanlı hemen kaynaştık. Espriden anlıyor çok sempatik yeşile dönmüş hayırlı olsun. Çok tatlı sempatik biri :p

Min

Yasaklandı!
Yasaklandı!
  • MFC Puanı
    791
  • MFC Seviyesi

daha tanışamadık.

Henna

insan uykudadir, öldügü vakit uyanir..
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    22
  • MFC Seviyesi

forumda ilk Tanisip kaynasitigm Cana yakin ve yardimsever arkadasim.. sakin bi okadarda sessiz.. hersey gonlunce olsun umarim

Autocrat

"Korkaklıkta AR İlerlermekte ŞEREF Var"
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    5
  • MFC Seviyesi

paylasmlarını severek takip ediyorum kişiliği oturmus sıcak kanlı iyi bir mf uyesi dicektim bi anda aklıma geldi moderatoru ...iyi varsın

Onurcan

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    39
  • MFC Seviyesi

Kısa zamanda burayı benimsedi
İlk izlenimlerime göre çok sıcakkanlı cana yakın ama tanışmak nasip olmadı malesef.
Birgün tanışmak dileyiğle hayatında herşey yolunda olur İnşallah.

Melly.

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    131
  • MFC Seviyesi

Başka forumlardan da tanıdığım, kendisiyle sohbet etmeyi sevdiğim arkadaşım. İyiki varsın. :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Araf

Yasaklandı!
Yasaklandı!
  • MFC Puanı
    47
  • MFC Seviyesi

O çok iyi biri bir o kadar yardımsever..Bir o kadarda vefakar ALLAH yolunu açık etsin Rabbim gönlüne göre versin ..

LaiLa

Az İnsan.. Çok Huzur.
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    728
  • MFC Seviyesi

:) kısa sürede aktif ve ayak uydurup hakettiği yerde olan sevimli ve tadluş bir arkadasımız iyi ki var! :) Daim ol yüreği güzel kuzum inşallah.

Sindy

*•.¸♡ fσrum mєlєgí ♡¸.•*
Süper Moderatör
  • MFC Puanı
    17,471
  • MFC Seviyesi

Baktım bnm Şahsına Münhasırımın ismi yok onuda ben açım dedim :f4:

Canım bnm seni tanıdığıma memnun oldum güzelim kibarlıgın hanım efendiliğinle dikkatimi cektin agır başlı herseyi yerinde yapan birisin seni seviyoruz tatlımm :lucky: forum için emek harcayanlardan birisin seni hep aramızda görmekten mutluluk duyarız kaybolma ortalardan :f21::f21::f21::a66::a66::a66::a66:

İlda

Özel Üye
Özel Üye
  • MFC Puanı
    124
  • MFC Seviyesi

Teşekkürler Sindy'cim Şahsına Münhasırla olmaması çok normal çünkü başka bir nickle sözlüğüm vardı ama temiz sayfaları severim yeniden açmakla iyi etmişsin siz kovmadığınız sürece buradayım bende

Sindy

*•.¸♡ fσrum mєlєgí ♡¸.•*
Süper Moderatör
  • MFC Puanı
    17,471
  • MFC Seviyesi

Teşekkürler Sindy'cim Şahsına Münhasırla olmaması çok normal çünkü başka bir nickle sözlüğüm vardı ama temiz sayfaları severim yeniden açmakla iyi etmişsin siz kovmadığınız sürece buradayım bende

Baktım bulamadım fulyayı biliyorum oda yoktu :p

Aynnen temiz sayfa iyidir :))) seni kovmak ne kelime birlikte yaşlanalım senle :a20:

Üst Alt