• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Sakin sakin bekliyoruz

Konular
4,091
MFC Puanı
40
Sakin sakin bekliyoruz
İsmail Kartal, ligde henüz hiçbir şeyin bitmediğini söyledi. Şampiyonluk şanslarının hâlâ "çok yüksek olduğunu" savunan sarı-lacivertli çalıştırıcı, "Galatasaray takılacak biliyorum. Biz sakin sakin bekliyoruz" dedi

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, şampiyonluk yarışının son dakika düdüğüne kadar süreceğini söyledi. Galatasaray'ın 3 puan önde bulunmasının kendileri için bir dezavantaj olduğunu kabul eden sarı-lacivertli hoca, "Ancak herkes de biliyor ki kimsenin şampiyonluğu garanti değil" diye konuştu. Galatasaray'ın kalan iki maçta takılacağından emin olduğunu ifade eden Kartal, "Biz sakin sakin bekliyoruz. Gayet de soğukkanlıyız" ifadesini kullandı.

GİT DERLERSE GİDERİM
Kartal, yarışta geriye düşmelerinde hakem kararlarının da büyük etkisi olduğunu savunurken, "Ancak şimdi bunlardan şikayet edecek zaman değil. İki maçımız da kazanıp şampiyon olmaya odaklandık" dedi. 53 yaşındaki çalıştırıcı, sezon sonunda gönderileceği yönündeki haberler hakkında ise şunları söyledi: "Ben Fenerbahçeli İsmail Kartal'ım, bunu hiçbir güç değiştiremez. Göreve gelirken boş mukaveleye imza attım, futbol oynarken de öyle yapardım. Kal derlerse kalırım, git derlerse giderim."

G.SARAY VE BEŞiKTAŞ'A REST
Kartal, G.Saray ile Beşiktaş'ın, F.Bahçe'nin Başakşehir ile yapacağı maçın da kendi maçları ile aynı saatte oynanması için TFF'ye yaptığı başvuru ile ilgili isyan etti. Sarı-lacivertli hoca FB TV 'ye yaptığı açıklamada, maçlarını daha önce belirlendiği gibi pazartesi günü oynayacaklarını vurgularken, "Federasyon başkanı daha önce 'Son haftadan önce maçlar belirlenen tarihlerde oynanacaktır' dedi. O zaman itiraz etmediler? Biz maçımızı pazartesi oynayacağız, bunu herkes böyle bilsin" dedi.