• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Salatı Kaime Duası (denenmiş)

Siyah7

MFC Üyesi
Konular
173
MFC Puanı
1,090
Selamlar herkese

Arkadaşlar birçok yerde hep kopyala yapıştır yapılmış dualar görüyoruz. Bunları herkes yapıyor ama neredeyse çok azının fayda gördüğüne şahit oldum. Ben bu şekilde ne olduğu belirsiz paylaşımlar yerine çok az kişi tarafından bilinen duaların daha kolaylıkla faydası olduğuna şahidim. Bizim mahallede bir amca var. Ona bu konuda sorduğumda bana dediki, dua sırdır herkesin bildiği dualar sır olmaktan çıkar. Bence haklıydı. Sonra bana bazı öğütlerde bulundu ve salatı kaime duasını öğretti. Öyle her şeydeki gibi iki üç saat okumaya gerek yok bunda. 2007 yılından beri her okuduğumda faydasını görüyorum. Bunu sizinle paylaşmak için adminlerinde izni olursa ne için okuyacağınızı öğrendikten sonra eğer meşru bulursam özelden yazıcam. Ve kime öğrettiysem o kişi kimseyle paylaşmayacak. Herkesin bildiği sır değildir. Sadece Gerçekten ihtiyacı olanlara vericem ama sizden istediğim sadece bana söylediğiniz şey için okuyacaksınız ve ondan başka hiçbirşeye kullanmayacaksınız.
Bunda diğer dualar gibi birsürü hazırlık yapmaya yada tütsü filan yakmaya gerek yok. Akşam saat 12 civarında temiz bir boy abdesti almış olarak iki rekat hacet namazı kılacaksınız. Sonra 11 fatiha 11 ayetel kürsü 11 amener resulü ve en sonundada 21 salatı kaime duasını okuyup duanızı yapıyorsunuz. Aklınıza gelecek herşey için fayda sağlar, her duanın kabulüne vesiledir ama size faydası olmayacak yada haram olan şeyler için okursanız günahınız size. Kötü bişey için okuyuncada kabul olacağını görürsünüz ama bu sizi doğru birşey yaptığınızı sandırmasın. Günah defterinize işlenir haberiniz olsun...
Banada bir Allah Razı Olsun demeniz yeterlidir.

demren

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Selamlar herkese

Arkadaşlar birçok yerde hep kopyala yapıştır yapılmış dualar görüyoruz. Bunları herkes yapıyor ama neredeyse çok azının fayda gördüğüne şahit oldum. Ben bu şekilde ne olduğu belirsiz paylaşımlar yerine çok az kişi tarafından bilinen duaların daha kolaylıkla faydası olduğuna şahidim. Bizim mahallede bir amca var. Ona bu konuda sorduğumda bana dediki, dua sırdır herkesin bildiği dualar sır olmaktan çıkar. Bence haklıydı. Sonra bana bazı öğütlerde bulundu ve salatı kaime duasını öğretti. Öyle her şeydeki gibi iki üç saat okumaya gerek yok bunda. 2007 yılından beri her okuduğumda faydasını görüyorum. Bunu sizinle paylaşmak için adminlerinde izni olursa ne için okuyacağınızı öğrendikten sonra eğer meşru bulursam özelden yazıcam. Ve kime öğrettiysem o kişi kimseyle paylaşmayacak. Herkesin bildiği sır değildir. Sadece Gerçekten ihtiyacı olanlara vericem ama sizden istediğim sadece bana söylediğiniz şey için okuyacaksınız ve ondan başka hiçbirşeye kullanmayacaksınız.
Bunda diğer dualar gibi birsürü hazırlık yapmaya yada tütsü filan yakmaya gerek yok. Akşam saat 12 civarında temiz bir boy abdesti almış olarak iki rekat hacet namazı kılacaksınız. Sonra 11 fatiha 11 ayetel kürsü 11 amener resulü ve en sonundada 21 salatı kaime duasını okuyup duanızı yapıyorsunuz. Aklınıza gelecek herşey için fayda sağlar, her duanın kabulüne vesiledir ama size faydası olmayacak yada haram olan şeyler için okursanız günahınız size. Kötü bişey için okuyuncada kabul olacağını görürsünüz ama bu sizi doğru birşey yaptığınızı sandırmasın. Günah defterinize işlenir haberiniz olsun...
Banada bir Allah Razı Olsun demeniz yeterlidir.
Özel mesaj attım size fakat forumda görünmüyorsunuz. Umarım cevap yazarsınız.

ilksen

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
bu siyah nikli şahıs insanlarla dalgamı geçiyor böyle bir konu yazıpda ortadan kayboluyor cvp yazmıyacagın konuyuda koyma kardeşim insanların duygularınla da oynama yazık sana yaptıgında cok büyük terbiyesizlik

Konular
2,401
MFC Puanı
2,700
Allah Razı Olsun , Paylasım ıcın tesekkurler.

dualarım71

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
merhaba ben yeni üye oldum ve salatı kaime ile ilgili yazdıklarınızı okudum. ben uzun zamandır iş arayıp bulamayan biriyim ve bu duayı iş bulabilmek için okumak istiyorum. tabi benimle paylaşmak isterseniz. istemezseniz de şimdiden teşekkürler..

Konular
20
MFC Puanı
10
Kalite kontrolü gibi duamı olur lan

kuzguncuk

MFC Üyesi
Konular
15
MFC Puanı
110
Net öğrenince buraya yazacağım bu yüzden yanlış bilgi olmasın diye sildim.

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Salâtı kaime o duayı da yazmış olsaydınız iyiydi

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Bismillâhirrahmânirrahıym Ve salellâhü alel eveli fil îcâdi vel cûdi vücûd. El fâtihı li külli şâhidi hadrateyiş şâhidi vel meşhûdis sirril bâtıni ven nûriz zâhirillezî hüve aynül maksûd. Müheyyizü kasabis sebkı fî âlemil hulükıl mahsûsı bil ubûdiyyetir rûhıl akdesil aliyyi ven nûril ekmelil behiyyil kâimi bi kemâlil ubûdiyyeti fî hadratil ma'bûdillezî üfiyda alâ rûhî min hadrati rûhâniyyetih* Vettesalet bi mişkâti kalbî eşi'atü nûrâniyyetih* Fe hüver resûlül a'zamü ven nebiyyül ekramü vel veliyyül mükarrabül mes'ûd. Ve alâ âlihî ve ashâbihî hazâinü esrârihî ve meârifü envârihî ve metâliu akmârihî künûzül hakâikı ve hüdâtül halâikı nücûmül hüdâ limenıktedâ* Ve selleme tesliymen kesîran kesîrâ. Ve sübhânellâhi ve mâ ene minel müşrikîn. Ve hasbünallâhü ve nı'mel vekiyl, ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azıym. Ve sallellâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve âlihî ve sahbihî ecmeıyn. Sübhâne rabbike rabbil ızzeti ammâ yasıfûn. Ve selâmün alel mürseliyn. Vel hamdü lillâhi rabbil âlemîn.

İşte duası