• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Güncel Samsung Android 13 güncellemesini bu modellere sunuyor!

Pozitivizm

Süper Moderatör
İçerik Üreticisi
Üyelik Tarihi
28 Şub 2020
Konular
1,842
Mesajlar
22,002
MFC Puanı
255,010

Güney Koreli teknoloji devi Samsung cihazlarına hız kesmeden güncelleme sunmaya devam ediyor. İşte bu kapsamda yeni gelişmeler.​

Samsung'un Galaxy S22 serisi, geçen ayın başlarında ABD'de Android 13 (One UI 5) beta sürümlerini almaya başlamıştı. Güney Koreli teknoloji devi son zamanlarda çalışmalarını fazlasıyla arttırdı ve güncellemelerini hızla sunmaya devam ediyor. Bugün, Android 13 tabanlı One UI 5 için beta sürümleri artık Samsung Galaxy S21, Galaxy S21+ ve Galaxy S21 Ultra'ya gelecek.

gsmarena-000-m9yS.jpg


Güncelleme ilk olarak Reddit kullanıcısı u/DJStormXZ tarafından r/GalaxyS21 alt Reddit'te fark edildi. Görünüşe göre, beta sürümleri yalnızca ABD'de satın alınan modeller için uygun olacak, ancak başka bir yorumcu, beta güncellemesini bir T-Mobile cihazına yükleyebileceklerini de iddia etti. İngiltere ve Güney Koreli Samsung Galaxy S21 sahipleri beta güncellemesini geçen ayın sonlarında indirmeye başladılar. Hindistan için ise yakında sunulacak. Bu kapsamda güncellemenin tüm global modellere gelişi de uzun sürmeyecektir.

Şu an için ABD'li kullanıcılar herhangi bir Samsung Galaxy S21 modeline sahipse, Samsung Üyeleri uygulamasına gidebilir ve “One UI Beta programından” yararlanabilir. Teknoloji devi sunduğu güncellemeler ile hız kesmeden kullanıcılarına yenilikler sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda en yeni güncellemeler tüm modellere gelmeye devam edecek. Siz de bu güncellemeleri zamanla alıp almadığınızı manuel olarak cihazlarınızın Ayarlar kısmından kontrol edebilirsiniz.
 
Üst